ADAC Truck Grand Prix w Niemczech

ADAC Truck Grand Prix w Niemczech

Reflektory WESEM na wymagającym torze wyścigowym

W dniach 30 czerwca – 2 lipca 2017 w Nurburg w zachodnich Niemczech odbędzie się międzynarodowe wydarzenie ADAC Truck Grand Prix. To impreza ciesząca się ogromną popularnością wśród fanów „wyścigowych” ciężarówek. Polska firma WESEM wraz ze swoim niemieckim partnerem zaprezentuje swoje produkty podczas tego niecodziennego przedsięwzięcia.

Motorsport w rozmiarze XXL ma się dobrze. Przykładem jest organizowana ADAC Truck Grand Prix, międzynarodowa impreza dedykowana pasjonatom ciężarówek i wszystkim, którzy związani są lub interesują się tą branżą.

Grand Prix odbędzie się już po raz 32-i. To połączenie motorsportu, targów branżowych i forum wymiany kontaktów zdobyło uznanie wielu odwiedzających, na których liczne przybycie przygotowani są organizatorzy także w tym roku.Polski producent oświetlenia do pojazdów, firma WESEM wraz ze swoim kluczowym dystrybutorem produktów w Niemczech, firmą BUHR zaprezentują nowości dedykowane do samochodów ciężarowych, dostawczych i terenowych - lampy drogowe ze światłem pozycyjnym FERVOR. Reflektory wykonane są w całości w technologii LED i występują w 2-óch rozmiarach: 220mm i 180mm. Będzie można zobaczyć także inne reprezentatywne produkty firmy produkowane do pojazdów samochodowych, które zdobyły już uznanie na całym świecie użytecznością, solidnością i niezawodnością.

Nurburgring to wymagający tor wyścigowy z długą historią i zawody na nim zawsze odbierane są z entuzjazmem. Każdy użytkownik i pasjonat ciężarówki na ADAC Truck Grand Prix znajdzie coś dla siebie, bo to nie tylko wyścigi, ale także platforma wymiany biznesowej czy festiwal dobrej zabawy dla całych rodzin.

Lampy firmy WESEM będzie można obejrzeć na stoisku R31.

Przeczytaj też:
Podpalone ciężarówki spowodowały stratę około miliona euro

Osiem ciężarówek podpaliło się na terenie firmy na Edelstetter Strasse w Thannhausen około godziny 03:50 w sobotę rano.

Czwarta nowelizacja niemieckiej ustawy

Niemcy – obowiązek uiszczania opłat drogowych

Uwaga

W Niemczech wprowadzono ograniczenia w ruchu

Odejście od restrykcyjnych zasad

Ustalanie płacy minimalnej

Mamy do czynienia z próbą rozbicia jedności UE

Wypowiedź Jana Buczka z ZMPD

Niemcy i nowe proponowane zakazy
 
Odpoczynek w kabinie Czy Niemcy pójdą w ślad za Francją...

Sprawa dotyczy 45 godzinnego odpoczynku kierowcy Niemcy a płaca minimalna

Wzrost płacy minimalnej za godzinę pracy Przewozy na terytorium Niemiec

Wizy dla obywateli Państw III

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL