×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 50.
Konkurs wakacyjny 4Trucks.pl - 6. edycja

Konkurs wakacyjny 4Trucks.pl - 6. edycja

Ogłaszamy szóstą edycję wakacyjnego konkursu FOTO. Tradycyjnie oprócz zdrowego wypoczynku namawiamy Was na robienie zdjęć, a najciekawsze nagradzamy! 

W konkursie będą brały udział zdjęcia wykonane wyłącznie w okresie od 23 czerwca do 30 września 2017 r. W tym roku naszym sponsorem jest nowy MAN TGE!

Regulamin konkursu:
1) Gdzie wysyłać zdjęcia:
Zdjęcia, które prześlecie na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. będziemy prezentować na profilu facebookowym Facebook/4Trucks.pl/WakacyjnyKonkursFOTO6.edycja, tam też możecie głosować na najładniejsze z nich.
2) Na jakie zdjęcia czekamy:
Poprosimy o nadsyłąnie zdjęć wyłącznie Waszego autorstwa. Fotografie wykonane od 23 czerwca do 30 września 2017 roku (sprawdzamy daty wykonania zjęć). Zdjęcia najlepiej w formacie JPG.
3)Tematyka zdjęć:
Tematem przewodnim jest szeroko pojęty transport kołowy. Ładne widoczki również mile widziane, ale na zdjęciu musi być przynajmniej fragment ciężarówki. Prosimy podpisujcie zdjęcia. Mile widziany opis z miejsca podróży. Opisy zamieścimy pod każdym zdjęciem, na pewno zwiększy to atrakcyjność prezentacji.
4) Zasady oceniania prac i nagrody:
1. Miejsce - torba MAN i pendrive TGE - zwycięzcę wybiera sponsor - MAN Truck & Bus Polska
2. Miejsce - zegarek MAN i pendrive TGE - ocenia redakcja 4Trucks.pl
3. Miejsce - zegarek MAN i pendrive TGE - ocenia redakcja 4Trucks.pl
4. Miejsce - zegarek MAN i pendrive TGE - oceniacie Wy przyznając lajki pod zdjęciem
5. Miejsce - zegarek MAN i pendrive TGE - oceniacie Wy przyznając lajki pod zdjęciem

Nagrody pocieszenia: miejsce 6-10 - pendrive TGE - ocenia redakcja 4Trucks.pl

Konkurs zamykamy 1 października 2016 roku, w kolejnych dniach rozdajemy nagrody.

Zatem aparaty w dłoń!

Przeczytaj też:
DHL Parcel kupuje kolejne elektryki MAN-a Do zeroemisyjnej floty DHL Parcel dołączyły nowe samochody elektryczne marki MAN eTGE.
Volkswagen wstrzyma produkcję samochodów w Polsce Od 10 marca zakłady spółki Volkswagen Poznań w Poznaniu i we Wrześni czasowo wstrzymują produkcję wytwarzanych tam modeli.
Pakiet Individual Lion S również w dostawczym MAN TGE Nowa linia wyposażenia z najwyższej półki MAN TGE zachwyca ekskluzywnym, sportowym designem i można ją od razu zamówić w całej Europie. MAN TGE Individual Lion S jest opracowywany i realizowany jest w nowym zakładzie MAN Individual w Sadach koło Poznania.
Sprzedaż ciężarówek MAN podchodzi do poziomu sprzed kryzysu w 2021 roku W 2021 roku MAN Truck & Bus dostarczył swoim klientom znacznie więcej pojazdów użytkowych, zbliżając się tym samym do poziomu sprzed wybuchu pandemii.
Zakład Volkswagena we Wrześni świętuje piąte urodziny W październiku 2016 roku, a więc równo 5 lat temu, oficjalnie ruszyła należąca do spółki Volkswagen Poznań fabryka we Wrześni produkująca modele samochodów dostawczych VW Crafter i MAN TGE oraz ich wersje elektryczne eCrafter i eTGE.
GTV BUS odbiera 40 MAN TGE - film
Volkswagen Multivan T7 również, jako eHybrid W 2022 roku na rynku pojawi się Volkswagen T7 Multivan.
MAN TGE 4x4 Offroad Te niepozornie wyglądające samochody dostawcze na prawdę potrafią wiele. Mogliśmy się o tym przekonać podczas imprezy zorganizowanej przez MAN Truck & Bus Polska na Autodromie 4x4 we Włościejewkach.  
Kolejne ambulansy MAN TGE W siedzibie firmy AMZ Kutno odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partii 10 ambulansów MAN TGE dla firmy Falck Medycyna.