×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 50.
Kögel rewelacją na stanowisku R27

Kögel rewelacją na stanowisku R27

Truck-Grand-Prix 2017

 

Kögel oficjalnym sponsorem zespołu Hahn-Racing w 32 międzynarodowym ADAC Truck-Grand-Prix w dniach od 30 czerwca do 2 lipca 2017 roku na torze Nürburgring. Kögel prezentuje na stanowisku R27 nową naczepę Kögel Lightplus, która dzięki większej ładowności i mniejszej masie nie tylko może przewieźć w ciągu roku tyle samo towaru przy mniejszych przebiegach, ale także w mniejszym stopniu zanieczyszcza środowisko naturalne. Na swoim stanowisku Kögel zaoferuje takie atrakcje jak godzina na autografy od czterokrotnego mistrza Europy Jochena Hahna, szkolenie dla zawodowych kierowców oraz sprzedaż artykułów i gadżetów kolekcjonerskich Kögel i wiele innych atrakcji.

Na stanowisku firmy Kögel fani mogą poznać bliżej triumfatora cyklu wyścigów European Truck Racing Championship, Jochena Hahna. W dniu 1 lipca 2017 r. o godzinie 17:00 na stanowisku Kögel Jochen będzie rozdawać swoim fanom autografy i odpowie na ich pytania.

W podziękowaniu za wpłatę na rzecz fundacji pomocy „Trucker’s World — Fahrer helfen Fahrern e.V.” (Trucker’s World — Kierowcy kierowcom) w czasie Truck-Grand-Prix 2017 na stanowisku firmy Kögel R27 będzie można otrzymać modne okulary przeciwsłoneczne z edycji 2017 lub słomkowy kapelusz przeciwsłoneczny Kögel.

Kögel szuka inspiracji na nowe naczepy Kögel Trucker. Mile widziane są wszelkie pomysły, które ułatwią codzienną pracę zawodowych kierowców w związku z obsługą naczepy. Wszyscy uczestnicy ankiety w ramach podziękowania otrzymają od hostessy Kögel orzeźwiający napój i żeton prysznicowy do realizacji w Niemczech w jednym z zajazdów Zrzeszenia niemieckich parkingów autostradowych (VEDA). Pracownicy działu rozwoju Kögel przeanalizują wykonalność wszystkich nadesłanych propozycji i możliwe, że dopuszczą wybrane rozwiązania do wdrożenia w naczepach Kögel Trucker.