×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 50.
II turniej branży TSL Omida-T-Cup

II turniej branży TSL Omida-T-Cup

Wszyscy pracownicy branży transportowej spedycyjnej i logistycznej są zaproszeni

 

27 maja w Gdańsku odbędzie się II edycja ogólnopolskiego turnieju w tenisie stołowym dla wszystkich pracowników branży transportowej spedycyjnej i logistycznej. Przewidziane są wyjątkowe nagrody i wspaniała atmosfera.

II Wielki turniej branży TSL w tenisie stołowym Omida-T-Cup odbędzie się w hali MRKS w Gdańsku przy ulicy Janusza Meissnera 1. Zawody rozpoczną się 27 maja o godzinie 11, a potrwają do godziny 14. W tym czasie każdy uczestnik rozegra kilkanaście spotkań. Ideę zawodów dla wszystkich pracowników branży TSL, zainicjował jeden z prezesów pomorskiej spółki Omida Group zajmującej się transportem intermodalnym, który jest zapalonym graczem tenisa stołowego. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w turnieju mogą zapisać się w siedzibie MRKS Gdańsk lub bezpośrednio na stronie www.pucharomidy.pl. Wymagane jest jedynie wpisowe w wysokości 50zł, ubranie sportowe, własna rakietka oraz pozytywne nastawienie fair play.

Przewidziane są atrakcyjne nagrody, wspaniała atmosfera rywalizacji oraz niezapomniane przeżycia w gronie osób związanych z branżą. Zwycięzca zostanie ogłoszony Mistrzem Tenisa Stołowego Logistyki. Na miejscu każdy uczestnik otrzyma turniejową koszulkę. Omida Group organizuje również cykliczne turnieje "Omida Open" w Gdańsku, na których wszyscy chętni niezależnie od wieku mogą konkurować ze sobą w rozgrywkach tenisa stołowego. Dla wszystkich przyjezdnych, Omida Group oferuję pomoc przy rezerwacji noclegu w zaprzyjaźnionym hotelu Novotel.

Rejestracja pod adresem: http://www.pucharomidy.pl/

Informcje również na: https://www.facebook.com/events/446873442314901/