Rzeczywisty i wirtualny Dachser

Rzeczywisty i wirtualny Dachser

Targi transport logistic

Motywem przewodnim obecności Dachser na transport logistic - wiodących targach branżowych, odbywających się w dniach 9-12 maja br. - będą kompetencje w obszarze e-commerce i cyfryzacji. Dostawca usług logistycznych zaprasza specjalistów z branży do odwiedzenia jego stoiska w hali B6, stoisko nr 101/202 na terenie targów w Monachium.

Na powierzchni ponad 800 m2 Dachser zaprezentuje na transport logistic swoją rolę jako technologicznego trendsettera w branży logistycznej. Pokaże, w jaki sposób zapewnia przejrzystość, skuteczność, bezpieczeństwo i elastyczność globalnych łańcuchów dostaw. Ponadto Dachser zamierza przedstawić bieżące zmiany w procesie cyfryzacji logistyki oraz przykłady nowego podejścia do dystrybucji miejskiej. Odwiedzający obejrzą także innowacyjne metody wizualizacji na potrzeby projektów planowania magazynowego, jak również zapoznają się z prowadzonymi obecnie w Dachser badaniami i projektami rozwojowymi.

- Pokażemy, że opierając się na Logistyce 4.0. Dachser jest partnerem dla Przemysłu 4.0 - wyjaśnia CEO Dachser, Bernhard Simon.

Oprócz doświadczonego zespołu na stoisku Dachser zapewni również obecność ekspertów na poszczególnych wydarzeniach targowych. We wtorek, 9 maja, w godzinach 12:30-15:00, Grzegorz Lichocik, Prezes Dachser w Polsce, będzie miał swoje wystąpienie na forum eksperckim na temat szans i wyzwań, które ten kraj stwarza jako lokalizacja logistyczna. Z kolei tematem dyskusji panelowej, która odbędzie się w środę, 10 maja, w godzinach 10:00-11:30 będzie infrastruktura transportowa dla branży chemicznej. W dyskusji z ramienia Dachser weźmie udział Michael Kriegel, szef działu Dachser Chem-Logistics.

Natomiast w czwartek, w godzinach 10:00-11:30, Stefan Hohm, dyrektor korporacyjny działu Corporate Solutions, Research & Development w Dachser, będzie mówił na forum ekspertów na temat logistyki miejskiej.

Wyszukiwarka

Informacje