Rzeczywisty i wirtualny Dachser

Rzeczywisty i wirtualny Dachser

Targi transport logistic

Motywem przewodnim obecności Dachser na transport logistic - wiodących targach branżowych, odbywających się w dniach 9-12 maja br. - będą kompetencje w obszarze e-commerce i cyfryzacji. Dostawca usług logistycznych zaprasza specjalistów z branży do odwiedzenia jego stoiska w hali B6, stoisko nr 101/202 na terenie targów w Monachium.

Na powierzchni ponad 800 m2 Dachser zaprezentuje na transport logistic swoją rolę jako technologicznego trendsettera w branży logistycznej. Pokaże, w jaki sposób zapewnia przejrzystość, skuteczność, bezpieczeństwo i elastyczność globalnych łańcuchów dostaw. Ponadto Dachser zamierza przedstawić bieżące zmiany w procesie cyfryzacji logistyki oraz przykłady nowego podejścia do dystrybucji miejskiej. Odwiedzający obejrzą także innowacyjne metody wizualizacji na potrzeby projektów planowania magazynowego, jak również zapoznają się z prowadzonymi obecnie w Dachser badaniami i projektami rozwojowymi.

- Pokażemy, że opierając się na Logistyce 4.0. Dachser jest partnerem dla Przemysłu 4.0 - wyjaśnia CEO Dachser, Bernhard Simon.

Oprócz doświadczonego zespołu na stoisku Dachser zapewni również obecność ekspertów na poszczególnych wydarzeniach targowych. We wtorek, 9 maja, w godzinach 12:30-15:00, Grzegorz Lichocik, Prezes Dachser w Polsce, będzie miał swoje wystąpienie na forum eksperckim na temat szans i wyzwań, które ten kraj stwarza jako lokalizacja logistyczna. Z kolei tematem dyskusji panelowej, która odbędzie się w środę, 10 maja, w godzinach 10:00-11:30 będzie infrastruktura transportowa dla branży chemicznej. W dyskusji z ramienia Dachser weźmie udział Michael Kriegel, szef działu Dachser Chem-Logistics.

Natomiast w czwartek, w godzinach 10:00-11:30, Stefan Hohm, dyrektor korporacyjny działu Corporate Solutions, Research & Development w Dachser, będzie mówił na forum ekspertów na temat logistyki miejskiej.

Przeczytaj też:
Dopasowanie się do nowych realiów

Logistyka i handel w oczekiwaniu na Brexit

12 - miesięczny test

Dachser przetestuje elektryczną ciężarówkę eActros

Atrakcyjny rynek zbytu dla rodzimych przedsiębiorców

Dachser zwiększa obsługę eksportu do Skandynawii

Na jednym ładowaniu do 100 km

Dachser dostarczy towar elektrycznymi ciężarówkami

Dachser kształci młodych logistyków

Przyszłość branży logistycznej leży w rękach młodych ludzi

Dachser testuje

Rozwiązania dla ostatniej mili

Dachser rozkwita w sezonie ogrodniczym
Polscy wytwórcy produktów dla branży ogrodniczej eksportują coraz więcej swoich wyrobów do europejskich sieci DIY. Historia pewnej maszyny

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL