Mio zaprasza na Warsaw Moto Show

Mio zaprasza na Warsaw Moto Show

Największa impreza motoryzacyjna w Polsce już niebawem

Prezentacje najlepszych firm ze świata moto, spotkania z gwiazdami oraz niezliczone atrakcje dla pasjonatów motoryzacji, w tym niespodzianki przygotowane przez markę Mio - 18 listopada rusza największa impreza motoryzacyjna w Polsce - Targi Warsaw Moto Show 2016. 

Przestrzeń tegorocznej, drugiej już edycji Targów Warsaw Moto Show została podzielona na trzy strefy: wystawę nowych samochodów, wystawę oldtimerów oraz motorsport.

Na odwiedzających stoisko Mio, znajdujące się w strefie motorsport, czekają premierowe produkty, m.in. nowe urządzenie z serii Combo, stanowiącej połączenie nawigacji samochodowej i wideorejsestratora. Pracownicy Mio odpowiedzą na wszystkie pytania, będzie można zapoznać się również z produktami aktualnej gamy urządzeń Mio dla kierowców.

Dla uczestników targów została przygotowana również specjalna promocja we współpracy ze sklepem x-kom.pl. Kupony z kodami, które będzie można odebrać na stoisku Mio, umożliwią zakup nawigacji Mio Spirit 7500 i wideorejestratora MiVue 508 na stronie x-com.pl z atrakcyjnym rabatem.

Dodatkowo, organizatorzy wydarzenia zaplanowali konkurs, w którym do wygrania będą wideorejestratory jazdy Mio MiVue C330.
Targi Moto show 2016 odbędą się w dniach 18-20 listopada w centrum Centrum Ptak Warsaw Expo znajdującego się w Nadarzynie pod Warszawą. Mio zaprasza odwiedzających na stoisko 205 w hali D od piątku do niedzieli w godz. 10 -18.

Przeczytaj też:
Gwiazdkowe last minute od Mio

 

logo-mio_-600

Wszyscy ci, którzy nie mają jeszcze pomysłu na prezent, powinni zajrzeć do internetowego sklepu Mio Technology. Firma przygotowała kilka interesujących propozycji dla użytkowników nawigacji GPS, dostępnych w cenie niższej nawet o 35 proc.

Kamera cofania w parze z nawigacją Mio

Mio Technology wprowadza do sprzedaży bezprzewodową kamerę cofania - rozwiązanie, które ułatwi kierowcom wykonywanie trudnych manewrów. Obraz zza samochodu będzie wyświetlany na dużym, 5” calowym monitorze nawigacji. Dzięki temu kierowca łatwiej dostrzeże niebezpieczne sytuacje na drodze podczas cofania. Urządzenie będzie dostępne w pakiecie, razem z nawigacjami Spirit 685 i Spirit 687. Sugerowane ceny pakietu rozpoczynają się od 779zł.

Poszukiwanie najstarszej nawigacji

 

mio-680_-600

Firma Mio Technology, producent nawigacji GPS, chce odnaleźć najstarszą w Polsce, działającą nawigację GPS. Akcja, w której nagrodą jest wymiana urządzenia na nowe, prowadzona jest w związku z wprowadzeniem nowej usługi bezterminowej aktualizacji map (LMU - lifetime map update). Urządzenia można zgłaszać na stronie www.facebook.com/MioPolska . Poszukiwania potrwają do końca listopada 2011 r. Aby przyłączyć się do poszukiwań należy wkleić zdjęcie swojej nawigacji na Tablicy profilu Mio Polska, w opisie zdjęcia podać model urządzenia oraz przybliżoną datę zakupu. Ponieważ po wielu latach właściciele mogą nie mieć już paragonów swoich urządzeń, dlatego Mio zachęca, by znajomi zgłaszających się osób poświadczali autentyczność tych deklaracji w komentarzach pod zdjęciem. Spośród zgłoszonych nawigacji jury Mio wybierze jedno zgłoszenie, którego autor otrzyma możliwość wymiany swojego urządzenia na jeden z najnowszych modeli Mio z linii Spirit 2011.

Bezterminowa aktualizacja map od Mio

mio-687_4T

Firma Mio Technology wprowadziła specjalną ofertę nawigacji samochodowych. Urządzenia z najnowszej serii Spirit, modele  680, 685 i 687 od teraz są dostępne także w wersji Lifetime Map Update (LMU) - z możliwością bezterminowej aktualizacji map. Różnice w cenie pomiędzy nawigacjami standardowymi a LMU są niewielkie: zaczynają się od 40 zł.

Nowy GPS Mio unika korków

mio-485-_600
 
Mio Technology wprowadza do sprzedaży najtańszą na rynku nawigację z Traffic Message Channel - systemem informowania o utrudnieniach w ruchu drogowym. Mio Spirit 485 oferuje funkcjonalność TMC bezpłatnie dla klienta na terenie całej Polski. Sugerowana cena produktu to jedynie 399zł.

Nowe modele nawigacji Mio

4t_-2_-_600      4t_-_600

Na rynku pojawiły się dwa nowe modele nawigacji Mio z ekonomicznej serii Moov M: M410 i M610. W stosunku do wcześniejszych urządzeń z tej linii produktowej nowe nawigacje zyskały wiele nowoczesnych funkcji, a dodatkowo oferowane są z dwuletnią darmową aktualizacją map z możliwością ich wypożyczania. Dzięki wykorzystaniu ekonomicznej platformy sprzętowej rekomendowana cena detaliczna za nawigację M410 wyniesie 299 zł.

GPS na wakacje

gpsnawakacje_-_600       promocja_mio_-600_-2

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy  to akcja firmy Mio Technology. Osoby, które  w te wakacje kupią Mio Spirit 685 w Komputroniku dostaną czas na jej dokładne przetestowanie. Jeżeli nie będą z niej zadowoleni, otrzymają zwrot całej kwoty wydanej na zakup urządzenia. To pierwsza i jedyna taka akcja w kategorii GPS w Polsce.

Przygotowanie nawigacji przed urlopem w 5 krokach

5_krokow_-_600

Przed urlopem warto sprawdzić, czy urządzenie do nawigacji także jest przygotowane do podróży. Specjaliści z Mio Technology, firmy produkującej nawigacje GPS  podpowiadają, na co zwrócić uwagę.

Mapy do nawigacji

mio_technology_-_600

Na polskim rynku nawigacji samochodowych pojawiła się oferta wypożyczania map, która pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty w momencie zakupu urządzenia, a jednocześnie korzystać z nawigacji także poza granicami Polski. Wprowadziła ją firma Mio wraz z premierą nowej linii nawigacji Mio Spirit 2011. Podpowiadamy, w jakim przypadku najlepiej kupić, a w jakim wypożyczyć mapę.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL