×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 50.
Mio zaprasza na Warsaw Moto Show

Mio zaprasza na Warsaw Moto Show

Największa impreza motoryzacyjna w Polsce już niebawem

Prezentacje najlepszych firm ze świata moto, spotkania z gwiazdami oraz niezliczone atrakcje dla pasjonatów motoryzacji, w tym niespodzianki przygotowane przez markę Mio - 18 listopada rusza największa impreza motoryzacyjna w Polsce - Targi Warsaw Moto Show 2016. 

Przestrzeń tegorocznej, drugiej już edycji Targów Warsaw Moto Show została podzielona na trzy strefy: wystawę nowych samochodów, wystawę oldtimerów oraz motorsport.

Na odwiedzających stoisko Mio, znajdujące się w strefie motorsport, czekają premierowe produkty, m.in. nowe urządzenie z serii Combo, stanowiącej połączenie nawigacji samochodowej i wideorejsestratora. Pracownicy Mio odpowiedzą na wszystkie pytania, będzie można zapoznać się również z produktami aktualnej gamy urządzeń Mio dla kierowców.

Dla uczestników targów została przygotowana również specjalna promocja we współpracy ze sklepem x-kom.pl. Kupony z kodami, które będzie można odebrać na stoisku Mio, umożliwią zakup nawigacji Mio Spirit 7500 i wideorejestratora MiVue 508 na stronie x-com.pl z atrakcyjnym rabatem.

Dodatkowo, organizatorzy wydarzenia zaplanowali konkurs, w którym do wygrania będą wideorejestratory jazdy Mio MiVue C330.
Targi Moto show 2016 odbędą się w dniach 18-20 listopada w centrum Centrum Ptak Warsaw Expo znajdującego się w Nadarzynie pod Warszawą. Mio zaprasza odwiedzających na stoisko 205 w hali D od piątku do niedzieli w godz. 10 -18.