Wakacyjny konkurs fotograficzny 2016 - znamy zwycięzców

Wakacyjny konkurs fotograficzny 2016 - znamy zwycięzców

5. edycja Wakacyjnego Konkursu Foto za nami.

Otrzymaliśmy 104 prace, na które oddaliście kilka tysięcy lajków. Okazuje się, że dobre zdjęcie można wykonać niemal w ostatniej chwili trwania konkursu - czego przykładem jest praca Dawida. Ciekawostką jest to, że w tym roku, największą liczbę Waszych głosów otrzymało zdjęcie nie samej ciężarówki w pięknym plenerze, lecz obraz budzący skojarzenia z domem, rodziną, uczuciami... Gdy wyjeżdżamy w trasę zawsze ktoś na nas czeka, martwi się i przestrzega - Tato jedź ostrożnie! - Bartkowi gratulujemy wspaniałej Córki i pomysłu na wakacyjne zdjęcie. Największy dylemat ma zawsze nasz zespół redakcyjny. Z jednej strony znamy Was - jako doskonałych artystów - autorów wielu przysyłanych do nas (również w ciągu roku) zdjęć, z drugiej zaś strony mamy świadomość, że stale ujawniają się nowe "talenty" fotograficzne. Zatem po burzliwych obradach ogłaszamy zwycięzców:

DawidSlusarczyk
1. miejsce - Dawid Ślusarczyk (nagradzała Scania Polska - sponsor konkursu), nagroda: pasek lub powerbank (do wyboru), usb, kubek, breloczek, smycz.

Lukasz
2. miejsce - Łukasz (nagradzała redakcja 4Trucks.pl), nagroda: kubek lub bidon, usb, breloczek i smycz.

Bartek

3. miejsce - Bartek (788 lajków), nagroda: kubek lub bidon, usb, breloczek i smycz.

OsiemPięćprzezEuropę

4. miejsce - Bartek - OsiemPięćprzezEuropę - 617 lajków, nagroda: kubek lub bidon, usb, breloczek i smycz.

Zwycięzców prosimy o kontakt z naszą redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wszystkie prace do obejrzenia pod adresem: www.facebook.com/4truckspl/5. Wakacyjny Konkurs FOTO

Wyszukiwarka

Informacje