Massimiliano Perri w Iveco Poland

Massimiliano Perri w Iveco Poland

Massimiliano-Perri-iveco-poland

Od 19 września 2011 r. firmą Iveco Poland kieruje Massimiliano Perri.

Więcej Nowy dyrektor generalny powraca do Polski po siedmiu latach, aby być odpowiedzialnym za całokształt operacji IVECO w tym rejonie. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście lat doświadczenia w koncernie IVECO.

W ubiegłym roku Iveco Poland obchodziło 15-lecie obecności w Polsce. Od początku tego roku IVECO wchodzi w skład grupy Fiat Industrial. Dla IVECO Polska pozostaje jednym z najważniejszych rynków w Europie.

Massimiliano Perri jest związany z IVECO od początku swojej kariery zawodowej tj. od 1998 r., kiedy to rozpoczął prace dla firmy Astra, przejętej przez IVECO w 1987 r. Marka Astra specjalizuje się w produkcji ciężkich wywrotek i samochodów specjalnych.

W latach 2001-2003 Massimiliano Perri był odpowiedzialny w Iveco France za logistykę części zamiennych. Potem w latach 2003-2004 kierował działem Customer Service(serwis i części zamienne) w Iveco Poland. Po powrocie do Włoch odpowiadał za zakupy części zamiennych dla europejskich fabryk IVECO. Od 2007 r. kierował działem Customer Service w australijskiej filii IVECO. Ostatnio, od początku2010 r., był odpowiedzialny za działy Customer Service na 30 rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, w tym w Polsce, oraz na rynkach Dalekiego Wschodu.

- Z radością zaakceptowałem propozycję kierowania polskim przedstawicielstwem IVECO. Ani rynek, ani polskie realia nie są mi obce, bo już tu pracowałem i miałem stały kontakt z zespołem Iveco Poland nadzorując rynek polski w zakresie działań serwisowych. Jestem pewien, że wspólnie jesteśmy w stanie umocnić pozycję
IVECO, zwłaszcza w segmencie pojazdów ciężkich
- podkreśla nowy dyrektor generalny Iveco Poland.

Massimiliano Perri jest absolwentem Wydziału Inżynierii Uniwersytetu Rzymskiego. Jak wielu Włochów jest miłośnikiem piłki nożnej i fanem sportów samochodowych. Lubi uprawiać sport na świeżym powietrzu, gra w golfa.


Przeczytaj też:
Współpraca Ford Trucks i IVECO Ford Trucks, marka ciężkich pojazdów użytkowych Ford Otosan, oraz IVECO, firma należąca do Iveco Group N.V., podjęły niewiążące porozumienie wstępne mające na celu zbadanie możliwości potencjalnej współpracy dotyczącej opracowania wspólnej nowej kabiny dla ciężkich pojazdów użytkowych.
Współpraca Hyundai i IVECO - powstanie elektryczny lekki samochód dostawczy Hyundai Motor Company i IVECO Group ogłosiły podpisanie umowy na dostawę elektrycznego lekkiego samochodu dostawczego IVECO dla Europy, opartego na platformie Hyundai Global eLCV.
Poznajemy IVECO S-WAY i X-WAY - modele na rok 2024 IVECO odświeża gamę modelową wprowadzając na rynek nowego S-WAY, X-WAY, EuroCargo i Daily oraz ulepszone wersje gazowe i nowe - elektryczne.  W pierwszej kolejności przedstawimy charakterystykę najcięższych IVECO modeli: S-WAY i X-WAY.
Co połączy IVECO i zespół Metalica w 2024 roku? IVECO ogłosiło historyczne partnerstwo. Włoski producent samochodów ciężarowych będzie wspierać zespół Metalica podczas europejskiego etapu ich światowej trasy koncertowej M72.
IVECO S-WAY Fuel Hero - heros oszczędności W dzisiejszych czasach możliwość uzyskania i redukcji kosztów prowadzenia działalności transportowej może być czynnikiem decydującym nie tylko o uzyskaniu przewagi nad konkurencją, ale także o rentowności całego przedsięwzięcia.
Zapowiedź wodorowej ciężarówki Nikola Tre zaprezentowana na targach IAA Transportation 2022 Model Nikola Tre BEV to samochód ciężarowy klasy ciężkiej z zasilaniem akumulatorowym i zasięgiem w swojej klasie na rynku europejskim, jej siostra z ogniwami wodorowymi mam mieć ten zasięg znacznie większy.
IVECO TOPCARE - pakiet szybkiej obsługi serwisowej i pomocy dla kierowców Usługa assistance klasy premium, oparta na usługach łączności IVECO ON, jest skierowana do klientów potrzebujących wsparcia w razie nieprzewidzianych awarii.
Optymistyczne wieści z branży nowych ciężarówek W czerwcu 2022r. zarejestrowano 2911 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, tj. więcej, niż przed rokiem (wzrost 8,9%) i mniej o 5%, niż w maju br. W ostatnim miesiącu samochody ciężarowe zakończyły miesiąc z 11,1% wzrostem.
IVECO Eurocargo zasilą flotę firmy Eden Springs Zamówione przez firmę Eden Springs samochody ciężarowe IVECO Eurocargo, wyposażone w specjalistyczne zabudowy umożliwiające sprawne i bezpieczne realizowanie dostaw do biur i zakładów pracy wody w dużych, 5-galonowych butlach.