Naczepy Krone do elektrycznych ciągników siodłowych

Krone naczepy

W okolicy Budapesztu towary do sieci sklepów Aldi będą dostarczane transportami, w których wykorzysta się w pełni elektryczne zestawy chłodnicze.

 

W ramach grupy kapitałowej WIN, przewoźnik Happy Cargo - realizujący dostawy m.in. dla Aldi, zakupił ostatnio pięć naczep Krone do elektrycznych ciągników siodłowych. Do projektu zakupiono pięć specjalnie zaprojektowanych naczep typu Cool Liner. Zestawy mają pokonywać codziennie dystans ok. 230 km, a ich baterie ciężarówki można w pełni naładować w ciągu zaledwie dwóch godzin. Dzięki temu rozwiązaniu Aldi oszczędza 3600 litrów oleju napędowego na jednostkę miesięcznie.

WIN Capital to dynamicznie rozwijająca się firma, która koncentruje się głównie na rynku logistycznym. Od momentu powstania firma stała się jednym z głównych graczy logistycznych na Węgrzech, dysponując ponad 150 jednostkami transportowymi.

Przeczytaj też:
Sprzedaż naczep w 2021 roku z rekordowym wynikiem

Dobra passa trwa nieprzerwanie od 15. miesięcy. Przy czym od marca do sierpnia br. utrzymywał się wzrost trzycyfrowy, a od września utrzymuje się w wymiarze dwucyfrowym.

Tysięczna ciężarówka IVECO sprzedana w Polsce zasilana LNG

IVECO Poland przekazało firmie PTM Wyszyński kluczyki do wyjątkowej - jubileuszowej ciężarówki. Wśród 2 ciągników siodłowych IVECO S-WAY LNG znalazł się wyjątkowy, bo 1000. egzemplarz sprzedany w Polsce.

Pierwszy wodorowy autobus Solarisa trafi do Austrii

Austriacki przewoźnik OBB Postbus podpisał kontrakt na dostawę 5 autobusów wodorowych.

Historyczne porozumienie trzech największych konkurentów

Trzej wiodący producenci pojazdów użytkowych Daimler Truck, TRATON GROUP i Volvo Group podpisali wiążącą umowę o utworzeniu spółki joint venture w celu budowy i eksploatacji wysokowydajnych publicznych sieci ładowania akumulatorów elektrycznych przeznaczonych pojazdów ciężkich i autokarów.

Jak minął rok 2021 w firmie Krone

50 lat produkcji przyczep w Werlte, 25 lat naczep Cool Liner i milionowy numer podwozia - to najważniejsze wydarzenia z życia firmy Krone w 2021 roku.

IVECO łączy siły z Air Liquide

IVECO oraz Air Liquide, światowy lider w dziedzinie gazów, technologii podpisały protokół w celu rozwoju mobilności wodorowej w Europie.

Jak elektryczne ciężarówki spisują się zimą?

Wydaje się, że przed elektromobilnością nie uciekniemy. Jest to nadal jeszcze mało rozpoznany segment mobilności, jednak bardzo fascynujący i oczeklujący na wiele wyzwań, np. zima...

Scania z elektrycznym zacięciem

Scania zaprezentowała nowe hybrydowe ciężarówki elektryczne (HEV) i hybrydy elektryczne (PHEV) typu plug-in.

Sprzedaż nowych naczep w listopadzie 2021 r

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w listopadzie 2021r. rynek nadal dynamicznie się rozwijał - rejestracje osiągnęły 2696 szt. przy wzroście r/r o 37,1%.

Wyszukiwarka

Informacje