XF Euro 6 dla Dolmat Trans z Oleśnicy

XF Euro 6 dla Dolmat Trans z Oleśnicy

Przekazania nowych pojazdów to bardzo miłe w chwile w życiu klienta, ale także dilera wydającego samochody.

Podobnie było i tym razem w Długołece. Przedstawiciele spółki WTC, autoryzowanego dilera pojazdów marki DAF, przekazali kluczyki do pięciu nowych XF Euro 6. Odbiorcą była firma Dolmat Trans z Oleśnicy, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym. Dolmat Trans jest długoletnim klientem firmy WTC. Oprócz zakupu ciągników siodłowych, w Długołęce, korzystają także z usług serwisowych. Jak zapowiada pan Przemysław Wójciński, właściciel Dolmat Trans: - nie jest to ostatni zakup pojazdów w tym roku. Odbiór kolejnych XF Euro 6 już niebawem.

Przeczytaj też:
Blokada nocna w ciężarówkach DAF nowej generacji

Firma DAF wprowadza zmodernizowaną blokadę DAF Night Lock dla serii ciężarówek DAF nowej generacji. Blokada Night Lock może być dostarczona w każdym nowym XF, XG i XG⁺ i jest również dostępna, jako rozwiązanie modernizacyjne u wszystkich oficjalnych dealerów DAF.

DAF dostarczy pięć elektrycznych ciężarówek dla Amazona

DAF Trucks dostarcza pięć ciągników modelu CF Electric dla Amazona w Wielkiej Brytanii.

DAF Trucks z sukcesem sprzedażowym, ale kłopoty z produkcją nowych ciężarówek nadal pozostają

Firma DAF Trucks może pochwalić się znakomitym rokiem 2021. Produkcja ciężarówek wyniosła około 60 000 sztuk, co jest wyraźnym odzwierciedleniem dużego zapotrzebowania na transport.

DAF Trucks przyznał tytuł Międzynarodowych Dealerów roku 2022. Dwie polskie firmy z nagrodami

Tym razem nie stajemy na podium, ale pamiętamy, jak w ubiegłych latach, niemal w każdej kategorii nagrodzonych, pojawiała się nazwa któregoś z dealerów DAF Trucks Polska.

Sześć spółek DAF i ośmiu menadżerów otrzymało kary na łączną kwotę ponad 122 mln zł

UOKiK wydał dwie decyzje dotyczą zmów dealerów samochodów ciężarowych. Prezes UOKiK nałożył kary na pięć spółek, dealerów ciężarówek DAF.

Poznajemy DAF XF model 2022

Oglądamy jeden z pierwszych samochodów, nowej serii DAF XF, który trafił do Polski. Samochód wyspecyfikowany na polski rynek, a więc taki jaki zapewne będą kupować polscy przewoźnicy. 

 

DAF modele: XF, XG i XG+ z tytułem International Truck of the Year 2022

Podczas uroczystej kolacji na targach motoryzacyjnych Solutrans 2021 w Lyonie ogłoszono zwycięzcę prestiżowego konkursu International Truck of the Year 2022.

Seryjna produkcja nowej generacji ciężarówek rozpoczęta

W dniu 3 listopada, w zakładach DAF Trucks odbyła się inauguracja produkcji pierwszej seryjnej ciężarówki - nowego DAF XF. Burmistrz Eindhoven prezes DAF Trucks wyjechali z zakładu pierwszą ciężarówką nowej generacji.

Ponowny wzrost liczby nowych samochodów ciężarowych

We wrześniu 2021 r. zarejestrowano 2781 wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 32,4% więcej niż przed rokiem i więcej niż w sierpniu br. (+37,5%).

Wyszukiwarka

Informacje