10 000. Renault Trucks T w rękach polskiego przewoźnika

10 000. Renault Trucks T w rękach polskiego przewoźnika

Już 10 000 pojazdów Renault Trucks T opuściło fabrykę w Bourg-en-Bresse (Francja). To wielki zaszczyt dla nas, że Renault Trucks doceniło polskich klientów i ten jubileuszowy egzemplaż przyjechał właśnie do naszego kraju.

O dużym wyróżnieniu może mówić firma Trans-Man z Białegostoku, do której trafił ten wyjątkowy samochód. W niedługim czasie pojazd wyruszy w trasę, jednak już dziś ma on wartośc kolekcjonerską. Ceremonia przekazania pojazdu odbyła się 13 listopada br., w Warszawie. Bracia Krzysztof i Grzegorz Mancewicz, właściciele Trans-Man, odebrali kluczyki z rąk Oliviera de Saint-Meleuc, dyrektora ds. sprzedaży Renault Trucks w regionie EMEA.

 

Bardzo ucieszył nas fakt, że to właśnie nasza firma zostanie odbiorcą 10 000. pojazdu serii T. Wybraliśmy Renault Trucks T ze względu na niskie zużycie paliwa, niezawodność i znakomitą kabinę, zapewniającą naszym kierowcom wyjątkowy poziom komfortu i ergonomii - mówi Krzysztof Mancewicz, współwłaściciel firmy Trans-Man.

Jestem dumny, że mogę wręczyć kluczyki do tego Renault Trucks T 480 High naszemu polskiemu klientowi. Dostawa 10 000. egzemplarza potwierdza ogromny sukces gamy T, cenionej przez klientów za niskie zużycie paliwa, właściwości jezdne i komfort kabiny. Cechy te zostały docenione zarówno przez klientów, jak i przedstawicieli mediów, m.in. tych zasiadających w jury International Truck of the Year, co pozwala nam z dużym optymizmem myśleć o przyszłości - powiedział Olivier de Saint-Meleuc.

- Polska jest jednym z największych rynków w tej części Europy, o dużym potencjale handlowym. Z zadowoleniem obserwujemy rosnące zainteresowanie naszą nową gamą pojazdów, a zwłaszcza Renault Trucks T, wśród tutejszych klientów, zarówno tych dotychczasowych, jak i nowych. Dzieje się tak, ponieważ potrafimy zaoferować przewoźnikom doskonałe narzędzie pracy - nowoczesne, niezawodne i wysoce efektywne pojazdy ciężarowe - sprzyjające utrzymywaniu kosztów eksploatacji pod kontrolą - podsumował wydarzenie Zoltan Tringer, dyrektor ds. sprzedaży Renault Trucks w regionie Europy Centralno- Wschodniej.

Firma Trans-Man specjalizuje się w transporcie półtusz na wisząco (chłodnie hakowe) na obszarze całej Europy i została założona w latach 70., przez ojca – Edwarda Mancewicza. 10.000. pojazd serii T – T 480 High - jest czwartym Renault Trucks T zakupionym przez firmę, kolejne 2 dołączą do floty w najbliższych dniach.

Przeczytaj też:
Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska

W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.

 

Renault Trucks wprowadza do swojej oferty nowy rodzaj kontraktów serwisowych

Kontrakty Start&Drive Excellence Predict skracają czas przestojów.

 

MAN liderem grudnia. DAF wygrywa cały rok

Od początku roku przybyło 30 788 nowych pojazdów użytkowych o DMC pow. 3,5 t i jest to już mniej o 5,4% niż w tym samym czasie ub.r.

 

DAF Scania MAN - liderzy rynku ciężarowych

W listopadzie br. zarejestrowano 2104 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 17,7% niż rok wcześniej.

 

Dwudziestoprocentowe spadki w rejestracjach nowych ciężarówek

W październiku br. zarejestrowano 2849 pojazdów użytkowych powyżej 3,5 t. to mniej o 22,5% niż rok wcześniej.

 

MAN sierpniowym liderem samochodów ciężarowych

W sierpniu br. zarejestrowano 1532 pojazdy użytkowe pow. 3,5 t, to mniej o 31,9% niż rok wcześniej. Był to już drugi miesiąc od początku 2019 roku ze spadkiem.

 

Volvo Trucks i Renault Trucks razem, a jednak oddzielnie

Volvo Trucks i Renault Trucks znów będą działać osobno w Europie.

 

Ford Trucks w Polsce - na jakich zasadach?

W połowie czerwca przedstawiciele Q-Service Truck podpisali umowę z Ford Trucks, stając się tym samym jedynym importerem pojazdów tej marki w Polsce.

 

Ciężarówki na wakacjach

Duży spadek w rejestracjach nowych ciężarówek w lipcu 2019.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL