20 Lat Razem

20 Lat Razem

Piątkową galą w filharmonii w Warszawie Volvo Group Trucks Poland podziękowało swoim klientom i pracownikom za wspólne 20 lat działalności.

Na uroczystość przybyło około 1000 osób. Zarząd Volvo Trucks reprezentował Claes Nilsson - prezes Volvo Trucks, Tom Jörning - dyrektor zarządzający Rynkiem Krajów Europy Centralno-Wschodniej oraz Małgorzata Kulis - dyrektor zarządzający Volvo Group Trucks Poland. Volvo Financial Services reprezentowali przedstawiciele europejskiego zarządu spółki oraz Ewa Jezierska - dyrektor ds.sprzedaży VFS Usługi Finansowe Polska. Na gali nie mogło zabraknąć również klientów i przedstawicieli Renault Trucks. Marka ta, od ubiegłego roku, wchodzi w skład Volvo Group Trucks Poland. W trakcie uroczystego wieczoru pani Małgorzata Kulis wyróżniła najbardziej aktywnych klientów, podkreślając, że wielu z nich identyfikuje się z marką Volvo Trucks lub Renault Trucks niemal od samego początku istnienia przedstawicielstwa szwedzkiej lub francuskiej marki w Polsce. Galę uświetniły występy artystów estradowych a prawdziwą wisienką na torcie był występ Ray'a Wilsona - Genesis Classic Orchestra.

Przeczytaj też:
Sto ciężarówek Scania Super dla floty FRANCEPOL

Pierwsze pojazdy zostały odebrane na początku lipca br. Jest to partia 100 ciężarówek z zamówionych 170.

Nowe funkcje w ciężarówkach Volvo dla branży budowlanej

Volvo Trucks wprowadza szereg nowych funkcji, które które ułatwiają jazdę w terenie.

System monitorujący rowerzystów i pieszych w Volvo Trucks już od września

Volvo Trucks wprowadza nowy system bezpieczeństwa, który wykrywa innych użytkowników dróg, którzy wchodzą w martwe pole widzenia po obu stronach samochodu ciężarowego.

Dziewięćdziesiąt procent samochodu ciężarowego Volvo może być poddane recyklingowi

Takie obietnice składa szwedzki koncern, który chce zastosować nowe technologie w produkcji samochodów ciężarowych.

Nowy magazyn centralny Volvo Trucks

Grupa Volvo uruchomiła nowe Centrum Dystrybucji Wsparcia w Niemczech.

Volvo Trucks zawiesza działalność w Rosji

Volvo Trucks zamyka fabrykę samochodów ciężarowych w Kałudze w Rosji i natychmiast zaprzestaje sprzedaży samochodów ciężarowych w Rosji.

Ciąg dalszy usprawnień w ciężarówkach Volvo Trucks I-Save

Volvo poszło o krok dalej w swojej koncepcji Volvo FH I-Save, aby zapewnić pełną optymalizację procesu spalania w silnikach, dostosowując wtryskiwacze, kompresję i wałek rozrządu specjalnie do swoich nowych, udoskonalonych i unikalnych tłoków.

Ile mamy obecnie elektrycznych samochodów ciężarowych?

Okazuje się, że na rynku elektrycznych samochodów ciężarowych w Europie tym liderem jest Volvo Trucks.

Elektryczne Volvo FH wystawione na próbę

W Niemczech przeprowadzono pierwszy niezależny test efektywności w pełni załadowaną, ciężką elektryczną ciężarówką Volvo FH. Elektryczna ciężarówka przekroczyła oficjalny zasięg i zużyła o 50% mniej energii, niż jej odpowiednik z silnikiem Diesla.

Wyszukiwarka

Informacje