DAF CF i LF Euro 6

DAF CF i LF Euro 6

DAF Trucks wprowadza na rynek nowe pojazdy klasie średniej i lekkiej. Holenderskie ciężarówki CF i LF zostały wyposażone w jednostki napędowe Euro 6.

Przy okazji zmiany silników modyfikacji zostały poddane również design kabin oraz elementy zawieszenia. Rozwiązania zastosowane w obu modelach są teraz jeszcze bardziej przyjazne kierowcy, co mogliśmy sprawdzić podczas niedawno odbytych jazd testowych. Oto krótka relacja zdjęciowa:

Przeczytaj też:
Ponowny wzrost liczby nowych samochodów ciężarowych

We wrześniu 2021 r. zarejestrowano 2781 wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych pow. 3,5 t, to 32,4% więcej niż przed rokiem i więcej niż w sierpniu br. (+37,5%).

Pierwszy tysiąc nowych ciężarówek DAF już sprzedany

W niecały miesiąc po oficjalnej premierze firma DAF Trucks otrzymała już ponad 1000 zamówień klientów na ciężarówki nowej generacji XF, XG i XG.

Nowa Generacja DAF - modele XF, XG i XG+

DAF Trucks obiecuje, w modelach nowej generacji XF, XG i XG+, 10% redukcję zużycia paliwa, kompleksową gamę rozwiązań z zakresu pasywnego i aktywnego bezpieczeństwa oraz najwyższy poziom komfortu.

 

DAF Trucks prezentuje nowy model ciężarówki (video)

W dniu dzisiejszym DAF Trucks oficjalnie pokazał nowy model samochodu ciężarówego przeznaczonego do transportów długodystansowych. Nowy długodystansowy DAF będzie miał oznaczenia kabin: XF, XG i XG+

Spektakularna akcja wydobycia polskiej ciężarówki

Zdarzenie miało miejsce na A6 niedaleko Bad Rappenau. 40-tonowa ciężarówka zjeżdża z autostrady i ląduje w środku drzew. 

Nowy DAF - znajdź różnice

Już za osiemnaście dni DAF Trucks oficjalnie przedstawi szczegóły nowej ciężarówki DAF model XG?

PACCAR Financial Europe obchodzi 20-lecie istnienia

W ciągu tych dwóch dziesięcioleci organizacja stała się wiodącą firmą finansującą ciężarówki DAF w Europie zarówno dla klientów, jak i dla dealerów.

Nowy DAF - czy chcesz go zobaczyć?

Dziś firma DAF Trucks rozpoczęła oficjalną zapowiedź nowego modelu ciężarówki.

Rekordowe wzrosty sprzedaży ciężarówek

Rejestracje nowych samochodów ciężarowych w marcu 2021.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL