Bezpieczna Szkoła Przy Drodze

Bezpieczna Szkoła Przy Drodze

Bezpieczna Szkoła Przy Drodze - to tytuł akcji, którą już po raz dziesiąty organizuje dwumiesięcznk "Transport Polski".

W tym roku impreza odbyła się na lotnisku Aeroklubu Opolskiego, gdzie zgromadzone dzieci mogły zobaczyć m.in. ile wynosi droga hamowania dużego 40-tonowego pojazdu oraz gdzie są tzw. martwe punkty, w których kierowca ciężarówki na pewno nie zobaczy pieszego. Akcję od kilku lat wspomaga MAN Truck & Bus Polska użyczając swój pojazd do szkoleń kierowców.

Przeczytaj też:
Firma Eko-Okna wybiera podwozia MAN TGX (video) PKS Gdańsk-Oliwa z nowymi ciężarówkami

Firma transportowa PKS Gdańsk-Oliwa SA rozpoczęła proces zakupu nowych pojazdów na potrzeby odnowienia własnej floty. Do końca 2021 roku będzie to 34 nowych ciągników marki Scania R450 w kabinie Highline.

MAN TGX mistrzem wydajności

Biorąc pod uwagę koszty operacyjne (będące jedną z kluczowych ocen w konkursie European Truck Challenge) MAN TGX 18.510 wyprzedził trzech konkurentów: Scanię 540 S, Mercedesa-Benz Actros 1853 oraz ciężarówkę DAF XF 530, uzyskując wynik 73,2 centa na kilometr.

Wydanie MAN TGX dla Eko-Okna

W dniu 13 kwietnia 2021 roku uczestniczyliśmy w przekazaniu podwozi MAN TGX dla firmy Eko-Okna. Odbiór samochodów z przyczepami był w firmie Wecon w Strumieniu. Następnie pojazdy przejechały do ST Truck w Radlinie. Stamtąd, po krótkim postoju, część z nich pojechała do siedziby firmy Eko-Okna, gdzie rozpocznie sie ich eksploatacja. 

 

Elektryczne samochody dostawcze MAN eTGE we flocie DHL Parcel

Samochody elektryczne będzie można spotkać m.in. na ulicach Warszawy, Gdańska, czy Poznania.

25 w pełni elektrycznych autobusów MAN Lion's City 12 E pojedzie z Polski do Kopenhagi


Kopenhaga - miasto królewskich pałaców, kolorowych domów i Małej Syrenki. Niedługo pojawi się tam kolejna atrakcja: 25 MAN-ów Lion's City 12 E, dzięki któremu goście i mieszkańcy stolicy Danii będą mogli podróżować w szczególnie przyjazny dla środowiska sposób.

 

MAN TGE w programie Nasz nowy dom

Od czasu wprowadzenia na polski rynek samochodów dostawczych MAN TGE, MAN truck & Bus Polska wziął udział w licznych inicjatywach mających na celu pomoc nie tylko instytucjom charytatywnym, ale też konkretnym osobom.

 

Ciężarówki MAN nowej generacji dotarły na Bliski Wschód

MAN Truck & Bus wprowadza nową gamę TG w swoim największym obszarze sprzedaży.

 

Duże zmiany zapowiada producent ciężarówek MAN Truck & Bus

Do 2030 roku firma MAN Truck & Bus zamierza zmienić się z producenta pojazdów użytkowych w wiodącego dostawcę inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań transportowych.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL