Naczepy podkontenerowe Krone

Naczepy podkontenerowe Krone
Nieprzypadkowo ostatnia prezentacja naczep firmy Krone odbyła się w Rotterdamie.
W tym mieście znajduje się największy port morski w Europie, a przedmiotem pokazów były najnowsze naczepy podkontenerowe. Firma Krone oferuje naczepy typu Box Liner do transportu kontenerów od 20 do 45 stóp. Naczepy Box Liner SDC27 eL20 mają regulację długości podwozia pozwalającą na transport dwóch 20 stopowych lub w razie potrzeby tylko jednego. W transporcie krótkich 20 stopowych kontenerów kluczowym problemem jest prawidłowy rozkład obciążenia osi zestawu. Poprzez skrócenie długości tylnej części podwozia Box Liner SDC27 eL20 ma teraz bardziej korzystny rozkład obciążenia. Kompaktowa tylna część naczepy Krone Box Liner SDC27 przesuwa środek ciężkości naczepy ku przodowi zestawu zapewniając nawet 25% obciążenia na oś napędową. Warto dodać, że w przypadku kontenera 20 stopowego, nowe rozwiązanie, pozwala uzyskać dodatkowo 1 tonę ładowności - zwiększając wagę kontenera z 27 do 28 ton.


Przeczytaj też:
Schmitz Cargobull - masowy spadek zamówień i szybka poprawa

Rok finansowy 2020/21 w Schmitz Cargobull to przede wszystkim sytuacja związana z koronawirusem, jednak firmie szybko udało się osiągnąć pozytywny wynik i utrzymać swoją pozycję rynkową, jako wiodącego europejskiego producenta naczep.

Rynek nowych naczep w górę

Grupa nowych przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t osiągnęła, od początku roku, wynik 23 742 szt., co oznacza zwiększenie popytu na te pojazdy o 118% w porównaniu z sytuacją sprzed roku.

Trailer Dynamics i Krone ogłaszają strategiczne partnerstwo

Wspólnym celem jest opracowanie zelektryfikowanej naczepy gotowej do produkcji seryjnej.

Prezentacja naczep w oddziałach EWT Truck & Trailer Polska

Rok po otwarciu dwóch serwisów dealera marki Schmitz Cargobull, firma zdecydowała się na prezentację nowych pojazdów, które zamierza oferować swoim klientom.

 

Krone na targach Comtrans 2021

Producent naczep Krone, wraz ze swoim importerem firmą RKS Nutzfahrzeuge LTD, zaprezentuje najnowsze pojazdy i rozwiązania telematryczne dla wymagającego rynku rosyjskiego.

Wózek Dolly Schmitz Cargobull w transportach modułowych

Przyczepy z wózkiem dolly Schmitz Cargobull to historia sukcesu.

Schmitz Cargobull wznawia produkcję naczep w Wielkiej Brytanii

Wiodący europejski producent naczep Schmitz Cargobull otwiera nową fabrykę w Manchesterze, produkowane będą tam niestandardowe pojazdy dla brytyjskich i irlandzkich operatorów.

Znajdowanie części zamiennych naczep jeszcze szybciej

Przyjazny dla użytkownika sklep internetowy z nowym wyglądem.

Naczepy - rejestracje w czerwcu 2021

W podgrupie przyczep i naczep o DMC pow. 3,5 t w czerwcu 2021 r. rejestracje kontynuowały trzycyfrowy wzrost. Osiągnięty przy tym wysoki poziom jest czwartym najwyższym miesięcznym rezultatem tej kategorii po marcu i kwietniu br. oraz marcu 2019 r., od czasu kryzysu z lat 2008-2009.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL