Hanower IAA 2016

Hanower IAA 2016

Co dwa lata w Hanowerze odbywa się Międzynarodowa Wystawa Pojazdów Użytkowych.

Jest to doskonała okazja do tego, aby zobaczyć wszystkie nowości branży transportowej w jednym miejscu. Tu właśnie odbywają się premiery najnowszych pojazdów cięzarowych i dostawczych, to na tych targach dyskutuje się o przyszłości europejskiego transportu. IAA to doskonałe miejsce na prezentacje pojazdów koncepcyjnych oraz wizji niedalekiej  i nieco odleglejszej przyszłości. Tradycyjnie pierwszy dzień wystawy dedykowany jest spotkaniom prasowym. Na kolejne dni zapraszani są klienci oraz pasjonaci motoryzacji.

Premiery IAA2016 to m.in.: MAN TGE, MAN TGX EfficientLine 3, Scania Nowej Generacji, Volkswagen Crafter, Neoplan Tourliner oraz platforma z rozwiązaniami dla transportortu RIO.

 

Przeczytaj też:
Volkswagen wstrzyma produkcję samochodów w Polsce

Od 10 marca zakłady spółki Volkswagen Poznań w Poznaniu i we Wrześni czasowo wstrzymują produkcję wytwarzanych tam modeli.

Pakiet Individual Lion S również w dostawczym MAN TGE

Nowa linia wyposażenia z najwyższej półki MAN TGE zachwyca ekskluzywnym, sportowym designem i można ją od razu zamówić w całej Europie. MAN TGE Individual Lion S jest opracowywany i realizowany jest w nowym zakładzie MAN Individual w Sadach koło Poznania.

Sprzedaż ciężarówek MAN podchodzi do poziomu sprzed kryzysu w 2021 roku

W 2021 roku MAN Truck & Bus dostarczył swoim klientom znacznie więcej pojazdów użytkowych, zbliżając się tym samym do poziomu sprzed wybuchu pandemii.

Zakład Volkswagena we Wrześni świętuje piąte urodziny

W październiku 2016 roku, a więc równo 5 lat temu, oficjalnie ruszyła należąca do spółki Volkswagen Poznań fabryka we Wrześni produkująca modele samochodów dostawczych VW Crafter i MAN TGE oraz ich wersje elektryczne eCrafter i eTGE.

GTV BUS odbiera 40 MAN TGE - film Volkswagen Multivan T7 również, jako eHybrid

W 2022 roku na rynku pojawi się Volkswagen T7 Multivan.

MAN TGE 4x4 Offroad

Te niepozornie wyglądające samochody dostawcze na prawdę potrafią wiele. Mogliśmy się o tym przekonać podczas imprezy zorganizowanej przez MAN Truck & Bus Polska na Autodromie 4x4 we Włościejewkach.

 

Kolejne ambulansy MAN TGE

W siedzibie firmy AMZ Kutno odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partii 10 ambulansów MAN TGE dla firmy Falck Medycyna.

Ruszają prace nad elektrycznym samochodem dostawczym MAN eTGE z panelami solarnymi na dachu

Firmy MAN Truck & Bus i Sono Motors podpisały list intencyjny. Obie firmy zgodziły się zbadać techniczną i ekonomiczną wykonalność integracji technologii Sono Solar z elektrycznym dostawczakiem MAN eTGE.

Wyszukiwarka

Informacje