Ciężarówki MAN TGX nowej generacji zasiliły flotę firmy Drutex (video)

W połowie kwietnia br. w gdańskim oddziale firmy MAN Truck & Bus Polska odbyło się uroczyste przekazania 10 ciągników siodłowych MAN TGX 18.470.

Producent stolarki okiennej z Bytowa - firma Drutex - zdecydowała się przełamać kilkunastoletni monopol Mercedesa i po raz pierwszy zmieniła część pojazdów. Nie był to jednak przypadek. MAN TGX nowej generacji zyskał pełne uznanie klienta, po przeprowadzonym teście. Za MAN'em przemówiło niskie zużycie paliwa oraz przyjazna kierowcy nowa kabina z bogatym wyposażeniem.

Zamówione ciągniki siodłowe MAN wyposażone są m.in. w oszczędny układ napędowy o mocy 470 KM, dużą wygodną kabinę z wysokim dachem GM oraz liczne systemy poprawiające bezpieczeństwo i komfort pracy kierowcy, takie jak asystent utrzymania pasa ruchu, system awaryjnego hamowania, tempomat adaptacyjny ACC z funkcją Stop and Go, funkcja tempomatu MAN EfficientCruise z regulacją w zależności od terenu, fabryczną elektryczną klimatyzację postojową, asystent zmęczenia kierowcy MAN AttentionGuard, obsługę radia MAN SmartSelect z panelem dotykowym oraz najnowszej generacji oświetlenie: reflektory przednie , przeciwmgielne oraz światła skrętne w technologii LED.

- Jesteśmy dumni, że firma Drutex, znany i ceniony producent okien wybrała pojazdy marki MAN. Mamy nadzieję, że 10 przekazanych ciągników doskonale wywiąże się ze swoich zadań i pozwoli nam dostarczyć jeszcze większą liczbę pojazdów, które zasila flotę dynamicznie rozwijającego się producenta - powiedział Bernard Wieruszewski, dyrektor ds. sprzedaży pojazdów ciężarowych i rozwoju produktów w MAN Truck & Bus Polska.

 

 

Wyszukiwarka

Informacje