Firma Eko-Okna wybiera podwozia MAN TGX (video)

W połowie kwietnia br. firma MAN Truck & Bus Polska przekazała pierwsze 5 z 40 nowych podwozi MAN TGX 26.470 6x2-2 LL dla firmy Eko-Okna S.A.

 

W bogatej historii działalności transportowej Eko-Okna przewinęły się niemal wszystkie marki producentów ciężarówek. Mieliśmy okazję być przy przekazaniu DAF-ów XF 460 KM, następnie do floty weszły Scanie 410 KM, potem Volvo FH. Przyszedł czas na podwozia nowej generacj MAN TGX. To pierwsze pojazdy z lwem na masce we flocie firmy Eko -Okna i po rozmowach z kierowcami już widać było, że są pozytywnie zaskoczeni.

MAN-y nowej generacji wyposażone są m.in. w oszczędny układ napędowy o mocy 470 KM, najwyższą wygodną kabinę GX, pełne zawieszenie pneumatyczne oraz liczne systemy poprawiające bezpieczeństwo i komfort pracy kierowcy takie, jak asystent utrzymania pasa ruchu, system awaryjnego hamowania, tempomat adaptacyjny ACC, system kontroli skrętu z prawej i lewej strony - dostępny obecnie jedynie w pojazdach koncernu MAN Truck & Bus.

- Bardzo cieszymy się, że nowe podwozia MAN zasilą prężnie rozwijającą się flotę naszego klienta oraz wierzymy, że jest to początek długiej współpracy! Dziękujemy za zaufanie i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu biznesu! - komentuje Bernard Wieruszewski, dyrektor ds. sprzedaży pojazdów ciężarowych i rozwoju produktu.
Całość zamówienia zostanie zrealizowana do końca października 2021.

 

 

Wyszukiwarka

Informacje