Krone przed IAA 2018

Propozycja firmy Krone to przede wszystkim rozwój technologii cyfrowych, które stają się niezbędne w zarządzaniu transportem.

Krone rozbudowuje obszary software oraz wzbogaca naczepowe hartware

Krone Smart Capacity Management opiera się na wymianie danych w sieci producentów, spedytorów i przewoźników, tak aby wykorzystanie zdolności przewozowych przyniosło jak największe korzyści. Dane uzyskane z naczepy są wysyłane do platform cyfrowych poszczególnych producentów ciężarówek i współdziałają jako całość informacji dla przewoźnika. System Krone Telematics jest kompatybilny z takimi platformami jak: Astrata, Volvo, Scania, Trimble, FleetBoard, Agheera, Spedion, RIO.
Smart Trailer Check jest to obszar działań, który przy pomocy urządzeń pokładowych pozwala na monitoring tego co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz zestawu. Oprócz monitoringu temperatury wewnątrz ładowni, jest mozliwość obserwacji tego co dzieje się w środku. System kamer pozwala monitorować również tzw. martwe punkty na zewnątrz zestawu, co zwiększa bezpieczeństwo dla innych użytkowników dróg, ale także daje możliwość kontroli stanu pojazdu w ruchu.

Startup RYTLE

Nowością w portfolio producenta naczep jest trójkołowy rower z wspomaganiem elektrycznym przeznaczony dla firm kurierskich. Startup RYTLE to nie tylko pojazd rowerowy. Projekt zakłada kompleksowe rozwiązanie logistyczne oparte na pojeździe dostawczym, który dostarczy kontenery do centrum miasta, a stamtąd będą one rozwiezione za pomocą trójkołowców. Zapraszamy na film.

 

Wyszukiwarka

Informacje