30 ciągników DAF XF105 dla Transmas

30 ciągników DAF XF105 dla Transmas

DAF_WTC

W dniu 2 lutego 2011 r. w siedzibie dealera DAF, Warsaw Truck Center w Długołęce k. Wrocławia, odbyła się uroczystość wydania 18 ciągników DAF XF105 Super Space Cab dla firmy Transmas. Firma ta zakupiła w DAF Trucks Polska łącznie 30 ciągników, a w ostatnich dniach zamówiła kolejnych 6 sztuk.

Wszystkie zakupione ciągniki wyposażone są w 12-biegową zautomatyzowaną skrzynię biegów AS Tronic, układ telematyki DAF i dwa zbiorniki paliwa o łącznej objętości 1495 litrów. Posiadają spoilery, nocny zamek do drzwi, zabezpieczający kierowców przed napaściami i włamaniami, lodówkę, klimatyzacje postojową DIRNA oraz CB radio. Kierowca w kabinie ma do dyspozycji luksusowy fotel i komfortowy fotel zmiennika. Pojazdy służą w transporcie międzynarodowym stąd kabina SSC w trosce o najwyższy komfort pracy kierowcy.

Firma Transmas z Dolnego Śląska działa na rynku od 20 lat i zajmuje się transportem międzynarodowym. W swej działalności użytkowała już pojazdy DAF, a obecnie skupiła się na wymianie w swej flocie starszych modeli na najnowsze DAF-y XF105.

DAF-XF105_WTC

Źródło: Warsaw Truck Center