Aktualizacja Navmax do wersji 3.4.

Aktualizacja Navmax do wersji 3.4.

W porównaniu do poprzedniej, najnowsza wersja Navmax 3.4 - zapewnia zwiększony o 30 proc. zasięg informacji o korkach oraz utrudnieniach w ruchu.

Navmax oficjalnie wszedł na rynek 4 stycznia tego roku. Obecnie działa na systemy Android oraz Windows Mobile. Na marzec 2012 r. zaplanowana jest premiera Mobilnej Platformy Nawigacyjnej na system iOS (wszystkie iPhone’y i iPad’y), a jeszcze przed wakacjami użytkownicy smartfonów Samsung będą mogli przetestować Navmaxa na systemie operacyjnym Bada 2.0.

W dwa miesiące po oficjalnym starcie aplikacja doczekała się aktualizacji. Wersja 3.4 posiada najnowsze mapy drogowe całego kraju. Usprawnieniu uległa także flagowa usługa Navmax Traffic Control (obserwacja utrudnień w ruchu w czasie rzeczywistym), której zasięg został zwiększony o 30 proc. względem poprzedniej wersji.

Twórcy Navmaxa pomyśleli też o spacerowiczach. Nowa możliwość wyznaczenia trasy na przełaj przydać się może wszystkim, którzy po pracy lub w weekend postanowią zaznać spaceru w mniej znanej okolicy. Po wyjściu z samochodu zapamiętujemy aktualną pozycję w Ulubionych i następnie wybieramy się na spacer. Gdy nadejdzie czas powrotu, funkcja na przełaj sprawi, że użytkownik Navmax nie będzie miał problemów z powrotem do samochodu.

Wypuszczając na rynek aktualizację naszej aplikacji mamy pewność, że oddajemy w ręce każdego użytkownika urządzeń mobilnych z systemem Android i Windows Mobile produkt, który ma szansę zawojować polski rynek. Wprowadzone usprawnienia powodują, że w opinii osób testujących nowy produkt Navmax, to najlepsza nawigacja off-line dostępna na rynku. Chcemy przekonać do tego produktu możliwie największą liczbę użytkowników. Aby tak się stało, najnowsza wersja aplikacji zostaje udostępniona bezpłatnie wszystkim posiadaczom kompatybilnych urządzeń mobilnych na okres 30 dni. Jest to wydarzenie praktycznie bez precedensu nie tylko w Polsce ale i w Europie, gdyż żadna płatna nawigacja na tym rynku nie udostępnia w pełni funkcjonalnej, miesięcznej wersji próbnej. Jestem przekonany, że zdecydowana większość użytkowników wersji triasowej doceni potencjał Navmax i zdecyduje się na zakup wersji LifeTime - powiedział Konrad Telakowiec, członek Zarządu, odpowiedzialny za strategię spółki na rynku urządzeń mobilnych.

Dowiedz się więcej o produkcie i bezpłatnie testuj Navmax przez 30 dni! Wejdź na stronę http://navmax.com.pl lub pobierz z Android Market.

Źródło: navmax.pl