Kolejne stacje serwisowe DAF w Ustroniu i Wyszkowie

Kolejne stacje serwisowe DAF w Ustroniu i Wyszkowie

 ustron_600    Wyszkow_600

Ustroń - jest już czwartą lokalizacją serwisową Grupy Wanicki, autoryzowanego dealera firmy DAF. Nowy punkt serwisowy znajduje się przy drodze nr 941; 4,5 km od zjazdu z trasy S1.

Obiekt położony jest na działce o powierzchni 4000m2, powierzchnia budynku to ok. 1200m2. Budynek posiada 4 przelotowe stanowiska naprawcze o długości 23 m, obsługiwane przez 6 wysoko wykwalifikowanych mechaników, a także 2 osoby w punkcie obsługi klienta oraz 2 handlowców części zamiennych, obsługujących klientów mobilnie, tzn. możliwy jest bezpośredni dowóz części do siedziby klienta.

Serwis prowadzi działalność w zakresie bieżących napraw samochodów ciężarowych i osobowych, przeglądów okresowych a także serwisu naczep, zwłaszcza podzespołów Knorr-Bremze, Wabco, Haldex, BPW, SAF. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF, prowadzi on sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Warsztat wyposażony jest w najnowsze urządzenia tj. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF oraz magazyn części zamiennych. Dostępny jest również 24-godzinny serwis awaryjnego firmy DAF ITS. Jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, warsztat w Ustroniu przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów firmy BOVA. Oferuje usługę holowania pojazdu do warsztatu, w przypadku braku możliwości naprawy poza terenem.

W Wyszkowie - działa już kolejny, trzeci punkt serwisowy firmy TB Truck & Trailer Serwis, która jest autoryzowanym dealerem DAFa. Jest on wyposażony w najnowsze urządzenia, niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie. Budynek serwisowo-sprzedażowy posiada 1500 m2, a teren wokół niego zajmuje 1,5 hektara. Podobnie jak pozostałe serwisy DAF, obsługuje wszystkie marki pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep.

W hali serwisowej znajdują się: cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, w tym dwa kanały. Warsztat wyposażony jest również w nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, komputer diagnostyczny WABCO, a do końca roku 2010 posiadał będzie także autoryzacje BPW, Knorr, SAF a także Carrier Transicold. Warsztat obsługuje 6 wykwalifikowanych mechaników oraz 2 osoby w punkcie obsługi klienta i magazynie.

TB Truck & Trailer Serwis oferuje również kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport. Klient w zamian za określoną miesięczną stawkę otrzymuje pełen serwis i obsługę w całej sieci serwisowej DAF, zarówno w kraju jak i za granicą. Nowe lokalizacje zostały utworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku i są rozszerzeniem działającego od ponad 10 lat serwisu w Krakowie.

Źródło: DAF Trucks Polska
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL