Naczepa KRONE Profi Liner dla firmy VIVA-TRANS

Naczepa KRONE Profi Liner dla firmy VIVA-TRANS

VIVA_005_-_600

50. naczepa Krone została uroczyście przekazana  Przemysławowi Suchińskiemu właścicielowi firmy VIVA-TRANS. przez szefa działu eksportu firmy KRONE Andreasa Voelkera i członka zarządu firmy POZKRONE Tomasza Kujawę.

 W dniu uroczystości firma VIVA-TRANS odebrała  7 naczep KRONE Profi Liner. Działa ona na rynku od 1992 r. Początkowo dysponowała pięcioma pojazdami dostawczymi i dwoma samochodami ciężarowymi z naczepami. Kolejne lata to stopniowy, a zarazem intensywny rozwój firmy. Dzięki zaangażowaniu w coraz to nowych dziedzinach, VIVA-TRANS sukcesywnie budowała swoją pozycję. W  1998 r. jej  tabor wzrósł do 55 pojazdów.

Brała również aktywny udział w realizacji kilku znaczących przedsięwzięć w regionie. W latach 1993-1995 uczestniczyła w budowie nowoczesnej oczyszczalni ścieków, w Zbrosławicach na Śląsku. Współpracowała  przy budowie gliwickiej fabryki Opla (1995-1997). Przez niemal dekadę odegrała istotną rolę w rozwoju jednej z największych sieci spożywczych Biedronka. Aktualnie firma zatrudnia ponad 200 osób, z czego 45 osób to załoga Centrum Pojazdów Użytkowych.

Źródło: KRONE

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL