Monitoring pracowników terenowych od NaviExpert

Monitoring NaviExpert

NaviExpert wprowadza na rynek nową usługę dla rynku B2B – NaviExpert Monitoring, pozwalającą na monitoring pracowników terenowych, optymalizację ich czasu pracy, a w efekcie także kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Nowa usługa NaviExpert wykorzystuje bezpłatną aplikację NaviExpert Monitoring, dostępną na Androida, którą można już pobrać z Google Play, a także panel administratora NaviExpert Biznes, dostępny pod adresem: biznes.naviexpert.pl. Panel pozwala na bieżące, jak i wsteczne przeglądanie tras przejechanych przez pracowników danego przedsiębiorstwa oraz ich analizę.

Usługa skierowana jest zarówno do firm posiadających własną, niewielką flotę pojazdów, jak również do przedsiębiorstw, w których pracownicy korzystają z prywatnych aut w ramach obowiązków służbowych. Chodzi m.in. o firmy zatrudniające sprzedawców, serwisantów, monterów czy kurierów. Jako, że nowa usługa NaviExpert nie wymaga zakupu ani montażu żadnych urządzeń, a wykorzystuje darmową aplikację na smartfony, ofertą NaviExpert mogą być zainteresowane także małe i średnie przedsiębiorstwa, które nie chcą inwestować w doposażanie aut w urządzenia do monitoringu.

Prężny rozwój usług związanych z geolokalizacją, upowszechnienie się smartfonów oraz taniego dostępu do Internetu sprawia, że zapotrzebowane na tego typu usługi rośnie także wśród firm, które do tej pory nie były zainteresowane monitorowaniem swoich pracownikówmówi Adam Bąkowski, prezes zarządu NaviExpert.

NaviExpert Monitoring pozwala na analizę tras, po których poruszają się pracownicy, generowanie raportów dotyczących ich aktywności, przebytych w danym okresie kilometrów czy średniej prędkości, z jaką się poruszają. W szerszej perspektywie to rozwiązanie pozwalające na redukcję zbędnych kosztów, związanych chociażby ze zużyciem paliwa, czy nieefektywnym wykorzystaniem czasu pracy przez pracowników, m.in. poprzez analizę czasu spędzonego za kółkiem, czasu wizyt u klienta czy odwiedzania wyznaczonych miejsc oraz postojów podczas pracy.

NaviExpert Monitoring to jednak nie tylko usługa służąca do monitoringu pracowników, ale również dająca wymierne korzyści samym monitorowanym. Aplikacja bowiem wykorzystuje funkcje znane z NaviExpert oraz Ryśka, takie jak możliwość odbierania i zgłaszania ostrzeżeń o fotoradarach czy kontrolach drogowych, a także wideorejestrator.

4trucks.pl / NaviExpert

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL