Monitoring pracowników terenowych od NaviExpert

Monitoring NaviExpert

NaviExpert wprowadza na rynek nową usługę dla rynku B2B – NaviExpert Monitoring, pozwalającą na monitoring pracowników terenowych, optymalizację ich czasu pracy, a w efekcie także kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Nowa usługa NaviExpert wykorzystuje bezpłatną aplikację NaviExpert Monitoring, dostępną na Androida, którą można już pobrać z Google Play, a także panel administratora NaviExpert Biznes, dostępny pod adresem: biznes.naviexpert.pl. Panel pozwala na bieżące, jak i wsteczne przeglądanie tras przejechanych przez pracowników danego przedsiębiorstwa oraz ich analizę.

Usługa skierowana jest zarówno do firm posiadających własną, niewielką flotę pojazdów, jak również do przedsiębiorstw, w których pracownicy korzystają z prywatnych aut w ramach obowiązków służbowych. Chodzi m.in. o firmy zatrudniające sprzedawców, serwisantów, monterów czy kurierów. Jako, że nowa usługa NaviExpert nie wymaga zakupu ani montażu żadnych urządzeń, a wykorzystuje darmową aplikację na smartfony, ofertą NaviExpert mogą być zainteresowane także małe i średnie przedsiębiorstwa, które nie chcą inwestować w doposażanie aut w urządzenia do monitoringu.

Prężny rozwój usług związanych z geolokalizacją, upowszechnienie się smartfonów oraz taniego dostępu do Internetu sprawia, że zapotrzebowane na tego typu usługi rośnie także wśród firm, które do tej pory nie były zainteresowane monitorowaniem swoich pracownikówmówi Adam Bąkowski, prezes zarządu NaviExpert.

NaviExpert Monitoring pozwala na analizę tras, po których poruszają się pracownicy, generowanie raportów dotyczących ich aktywności, przebytych w danym okresie kilometrów czy średniej prędkości, z jaką się poruszają. W szerszej perspektywie to rozwiązanie pozwalające na redukcję zbędnych kosztów, związanych chociażby ze zużyciem paliwa, czy nieefektywnym wykorzystaniem czasu pracy przez pracowników, m.in. poprzez analizę czasu spędzonego za kółkiem, czasu wizyt u klienta czy odwiedzania wyznaczonych miejsc oraz postojów podczas pracy.

NaviExpert Monitoring to jednak nie tylko usługa służąca do monitoringu pracowników, ale również dająca wymierne korzyści samym monitorowanym. Aplikacja bowiem wykorzystuje funkcje znane z NaviExpert oraz Ryśka, takie jak możliwość odbierania i zgłaszania ostrzeżeń o fotoradarach czy kontrolach drogowych, a także wideorejestrator.

4trucks.pl / NaviExpert

Przeczytaj też:
Aplikacja viaTOLL w Google Play - uwaga na nieautoryzowane wersje

Operator systemu viaTOLL informuje, że w sklepie Google Play znajdują się nieautoryzowane aplikacje mobilne przeznaczone dla użytkowników Systemu viaTOLL, w tym aplikacje umożliwiające doładowania salda umowy. NaviExpert z ekranem HUD

W najnowszej wersji aplikacji nawigacyjnej NaviExpert 9.3 został udostępniony nowy tryb wyświetlania wskazówek dojazdu do celu, który poprawia komfort podróżowania nocą. Rysiek uzyskał 100 tys. pobrań

9 miesięcy od premiery darmowy ostrzegacz od NaviExpert uzyskał 100 tys. pobrań z aplikacji Google Play. Jego użytkownicy każdego dnia okrążają z nim kulę ziemską, pokonując dystans równika - ponad 44 tys. km! NaviExpert z prezentacją tras alternatywnych

Wraz z najnowszą aktualizacją popularnej nawigacji na telefony i tablety - NaviExpert 9.1, w androidowej wersji aplikacji pojawiła się długo wyczekiwana funkcja wizualizacji przebiegu tras alternatywnych na mapie. TomTom najlepszy w omijaniu korków

Redakcja tygodnika "Auto Świat" przetestowała popularne nawigacje pod kątem omijania korków. Zwycięzcą został TomTom, który najlepiej poradził sobie z miejskimi zatorami. Antyradar - legalny?

Kierowcy znają różne sposoby na to, aby uniknąć mandatu. Lokalizator GPS Guardian Spy 2

lokalizator_600

Technologia GPS jest skutecznym narzędziem do śledzenia osób oraz przedmiotów, jednak utrudniony dostęp do zasilania sprawia, że sprawdza się tylko przez krótki czas. Rozwiązaniem jest GPS Guardian Spy 2 firmy Rikaline, który może pracować bez doładowywania baterii nawet przez 5 lat.

Badania NaviExpert

navi_600        nawigacja600

Wszyscy kierowcy stojący codziennie w korkach doskonale wiedzą, jak uciążliwy jest to problem. Często jednak  decydują się na te same trasy, lub poruszają się wyłącznie głównymi arteriami, tak naprawdę nie zdając sobie sprawy, że mogliby dotrzeć do celu znacznie sprawniej. Firma NaviExpert udowodniła tę tezę w badaniach wykonanych w oparciu o technologię Community Traffic Online.

Badanie NaviExpert - wyniki

NaviExpert, producent nawigacji mobilnej, przeprowadził w pierwszych dziesięciu dniach września badanie natężenia ruchu drogowego w centrach największych polskich miast. Z analizy wynika, że początek roku szkolnego oraz remonty i inwestycje znacząco utrudniają poruszanie się kierowcom szczególnie w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Zaskakująco dobrze wypada na ich tle Wrocław.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL