Grupa MAN Nutzfahrzeuge podsumowuje targi IAA

Grupa MAN Nutzfahrzeuge podsumowuje targi IAA

Man_n_600

MAN Conept  S - rewolucyjny model pojazdu ciężarowego, cieszył się dużą popularnością wśród zwiedzających targi w Hanowerze. MAN Truck & Bus Deutschland otrzymał zamówienia na ponad 870 pojazdów ciężarowych i prawie 130 autobusów.

Targi IAA, które odbywały się w dniach od 23. do 30. września w Hanowerze, zakończyły się dla Grupy MAN Nutzfahrzeuge pełnym sukcesem. Większość z 250 000 osób, które przyszły na IAA, zwiedziło stoisko wystawowe MAN, aby zapoznać się z licznymi nowościami w zakresie pojazdów ciężarowych, autobusów, silników i usług. Spółka - córka koncernu, odpowiedzialna za sprzedaż pojazdów w Niemczech - MAN Truck & Bus Deutschland - przyjęła na targach zamówienia na ponad 870 samochodów ciężarowych MAN i 130 autobusów marki MAN i NEOPLAN.

- Naszymi głównymi atrakcjami targowymi, jak na przykład opracowaniem Concept S, nowym MAN TGX EfficientLine, innowacyjnym autobusem miejskim MAN Lion’s City Hybrid, nowym NEOPLAN’em Skyliner czy też naszą nową gwarancją mobilności MillionMobility, trafiliśmy najwyraźniej w gusta zwiedzających targi IAA oraz naszych klientów. Bez wątpienia najwięcej osób zwiedziło właśnie nasze stoisko, zaś wiele rozmów z klientami i interesentami miało pozytywny przebieg. Poza tym, wiele osób zapoznało się z naszym stoiskiem i naszymi eksponatami przy pomocy naszej, poświęconej IAA aplikacji pod IPhone - ocenił dr Frank Hiller, członek Zarządu Grupy MAN Nutzfahrzeuge, odpowiedzialny za sprzedaż, serwis oraz marketing. 

 2 500 ściągnięć tejże aplikacji zapewniło MAN pierwsze miejsce w rubryce Usługi w Apple Store. Na mobilne strony internetowe Grupy MAN Nutzfahrzeuge, poświęcone targom IAA, weszło ponad 25 000 użytkowników, blog IAA śledziło codziennie ponad 1400 gości. Prawie 40 monterów potrzebowało 35 dni w celu zbudowania stoiska targowego MAN o powierzchni 8 256 m2; 350 pracowników MAN oraz 150 hostess było odpowiedzialnych za opiekę na osobami zwiedzającymi targi. Wśród zwiedzających rozdano ponadto 26 000 butelek wody, 10 000 piłek futbolowych, 3 000 czapeczek, 1 600 gier podróżnych i 1 600 poduszek do siedzenia.

Do klubu kierowców MAN Trucker’s World zapisało się, na targach IAA, łącznie 330 nowych członków, ponad 1 500 członków klubu odwiedziło stoisko MAN, to o 20 proc. więcej niż na IAA 2008. Na konferencji pasowej MAN obecnych było prawie 500 zagranicznych dziennikarzy i innych gości; w dziesięciu audycjach telewizyjnych relacjonowano, na żywo ze stoiska targowego MAN, ponad 500 artykułów. Informowano także w gazetach codziennych i gospodarczych, magazynach specjalistycznych i internetowych o IAA i nowościach grupy MAN Pojazdy Użytkowe.

źródło: MAN Nutzfahrzeuge

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL