Wygraj samochód w loterii Mobil 1

Wygraj samochód w loterii Mobil 1

Do 5. grudnia potrwa loteria Mobil 1, w której można wygrać samochód Dodge Journey 2.0 CRD i kurs techniki jazdy oraz nawigacje GPS. Aby wziąć udział w losowaniu należy kupić olej Mobil 1, wysłać SMS oraz zachować dowód zakupu.

Loteria Ekstremalne emocje z Mobil 1  trwa od 11. października do 5. grudnia br. Udział w niej może wziąć osoba pełnoletnia, która kupi jeden z olejów silnikowych z rodziny Mobil1, zachowa dowód zakupu oraz wyśle SMS pod numer 81030 (koszt jednego SMS-a to 0,10 zł netto/0,12 zł z VAT), podając przebieg swojego auta oraz słowo ZGODA, oddzielone kropką.

Nagrodą główną jest samochód marki Dodge Journey model 2.0 CRD, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Zwycięzca będzie miał szansę sprawdzić swoje umiejętności oraz przetestować samochód w najbardziej ekstremalnych warunkach podczas kursów jazdy terenowej na Mazurach, w warunkach górskich w Bieszczadach oraz na torze. Na własnej skórze będzie mógł się również przekonać, że olej Mobil 1 niezależnie od warunków eksploatacyjnych spełnia swoją rolę, zapewniając optymalną ochronę silnika i sprawność samochodu. Dodatkowo, co tydzień na trzydziestu losowo wybranych uczestników czekają przenośne nawigacje GPS Garmin nüvi 1200.

Loteria jest kontynuacją kampanii Wielu kierowców, jeden olej, prowadzonej w Polsce od 2009 r., przedstawiającej problemy kierowców samochodów w różnych sytuacjach, od korków na drodze w Kairze po jazdę terenową w Ameryce.

Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje na stronie www.mobil-1.pl/ekstremalnie

Źródło: Exxon Mobil Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL