Wymiana dylatacji na S7

Wymiana dylatacji na S7

Od 19 kwietnia na odcinku drogi ekspresowej S7 Skarżysko-Kamienna - Występa, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Część jezdni w kierunku Warszawy zostanie zamknięta na tydzień, co spowodowane jest koniecznością wymiany dylatacji na obiekcie mostowym.

Zamknięty zostanie odcinek jezdni drogi ekspresowej w rejonie węzła Zalezianka oraz część łącznic węzła. GDDKiA informuje, że obowiązywać będą w tych okolicznościach objazdy. Zmiana organizacji związana jest z koniecznością naprawy uszkodzonej dylatacji na jednym z obiektów mostowych. Prace przy wymianie uszkodzonego fragmenty potrwają około tygodnia.

Fragmenty wyłączony z ruchu ma długość około 3 km. Ruch w stronę Warszawy będzie się odbywał na tym fragmencie jednym pasem jezdni zachodniej, natomiast kierowcy jadący w kierunku Krakowa będą mieli do dyspozycji w tym miejscu tylko jeden pas tej nitki.

W związku z wprowadzeniem ruchu w obu kierunkach jedną jezdnią drogi ekspresowej, obowiązywać będą ograniczenia prędkości. Ponadto zamknięte zostaną dwie łącznice węzła Zalezianka (zjazd z drogi ekspresowej z kierunku od Krakowa i wjazd na drogę ekspresową w kierunku do Warszawy). Oznakowany objazd poprowadzony będzie przez węzeł Suchedniów.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL