Leasinguj lub pożyczaj w VB Leasing

Leasinguj lub pożyczaj w VB Leasing

Obok cieszącej się ogromną popularnością pożyczki rolniczej, VB Leasing wprowadziło dwa nowe produkty: pożyczkę dla branży budowlanej i pożyczkę dla transportu. Obydwie propozycje są dopasowane do potrzeb klientów i stanowią alternatywę zarówno dla kredytu bankowego, jak i oferowanego przez firmę VB Leasing Polska SA leasingu.

Dokładna analiza rynku maszyn budowlanych i środków transportu ciężkiego przekonała specjalistów VB Leasing do wzbogacenia oferty finansowania potrzebnych przedsiębiorcom sprzętów o nowe rozwiązania. Pożyczka dla transportu i pożyczka dla branży budowlanej, jest rozszerzeniem sprawdzonej i cieszącej się dużą popularnością pożyczki rolniczej. Nowe rozwiązania zwiększają wachlarz możliwości jakie posiada przedsiębiorca chcący inwestować w swój park maszyn i pojazdów, a warunki, na jakich przyznawana jest pożyczka są starannie dopasowane do faktycznych potrzeb klienta. 

- (…)Analizując te najistotniejsze dla przedsiębiorców z branży budowlanej i transportowej zauważyliśmy, że pożyczka, jako alternatywna wobec leasingu (bądź kredytu bankowego) forma finansowania  może być na nie trafną odpowiedzią. Składają się na to zarówno krótszy okres finansowania, niż w przypadku leasingu,  jak i możliwość spłaty pożyczki  przez przedsiębiorcę w dowolnym momencie trwania umowy. Dla wielu naszych klientów nie obojętnym jest również posiadanie przedmiotu na własność, czy też zwiększenie kosztów uzyskania przychodu o jego amortyzację - Waldemar Topiński Dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych, VB Leasing

Wychodząc z założenia, że czas to pieniądz, VB Leasing dołożył wszelkich starań by przedsiębiorca nie tracił go na niepotrzebne formalności, związane z przyznaniem  pożyczki. Procedury  zostały ograniczone do minimum, a wymagane dokumenty są faktycznie niezbędne. O poszerzonym o nowe dwie branże produkcie, już wkrótce dowiedzieć się będzie można z rozpoczynającej się akcji marketingowo - reklamowej obejmującej najważniejsze tytuły prasowe, oraz branżowe serwisy internetowe.

Źródło: VB Leasing Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL