EFL doceniony przez biznes

EFL doceniony przez biznes

Europejski Fundusz Leasingowy został Najlepszym Partnerem w Biznesie. W rankingu Home & Market zwyciężył w kategorii leasing.

Uroczysta gala odbyła się 21. października w Villi Foksal w Warszawie. Została zorganizowana przez magazyn ekonomiczny Home & Market, który już po raz 9. wręczył statuetki firmom najlepiej odpowiadającym na potrzeby biznesu. W rankingu uwzględniono 14 kategorii. Zwycięzcy każdej z nich zostali wybrani w oparciu o badania rynkowe. Partnerzy biznesowi doceniali w ten sposób jakoś produktów i usług, poziom obsługi oraz innowacyjność nominowanych. W kategorii firm leasingowych Najlepszym Partnerem w Biznesie został Europejski Fundusz Leasingowy.

- Ten zaszczytny tytuł stanowi dla nas potwierdzenie, że droga, którą przyjęliśmy niemal 20 lat temu była doskonałym wyborem. Od początku istnienia wspieramy polskie firmy w rozwoju i prowadzeniu działalności biznesowej, tworząc bezpieczny, efektywny i dostępny system finansowania inwestycji. Dziś te wysiłki zostały uhonorowane. Szczególnie cieszy nas fakt, że tytuł Najlepszego Partnera w Biznesie zawdzięczamy uznaniu naszych partnerów - powiedział Maciej Sus, dyrektor zarządzający Corporate Leasing, który odbierał statuetkę.

Z usług Europejskiego Funduszu Leasingowego skorzystało dotąd ponad 200 tys. firm. Na swojego partnera wybrało go ponad 40 proc. małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, finansujących inwestycje leasingiem. Dowodem zaufania, jakim EFL cieszy się na arenie międzynarodowej, jest także współpraca z Międzynarodowymi Instytucjami Finansowymi, takimi jak Europejski Banki Odbudowy i Rozwoju czy Europejski Bank Inwestycyjny, z którymi stworzył wspólny produkt - Leasing Europejski.

Ranking Najlepszy Partner w Biznesie jest doroczną nagrodą, przyznawaną przez magazyn Home & Market . Jego celem jest promocja najlepszych produktów i usług dla biznesu. W tym roku, firmy były oceniane w następujących kategoriach: partner roku, rynek paliwowy, instytucja wspierająca biznes, rynek energetyczny, bankowość dla firm, usługi informatyczne, ubezpieczenia, usługi teleinformatyczne dla MSP, społeczna odpowiedzialność biznesu, uczelnia ekonomiczna, usługi telekomunikacyjne, leasing, transport towarowy i transport pasażerski.

Źródło:  Europejski Fundusz Leasingowy

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL