Funkcja ciężarówki w aplikacji Navitel Navigator

Funkcja ciężarówki w aplikacji Navitel Navigator

Wiodący dostawca map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych udostępnia ważną dla kierowców samochodów ciężarowych funkcję.

Umożliwiaja ona ustawienie trasy z uwzględnieniem dróg wyłączonych dla pojazdów o masie przekraczającej 3.5 tony.

Wystarczy wejść w menu główne, aby w ustawieniach wybrać rodzaj pojazdu zaznaczając "samochód ciężarowy". Przed użytkownikiem pojawia się szereg opcji, takich jak długość, szerokość i wysokość pojazdu, masa całkowita, nacisk na oś oraz inne ważne parametry.

- Naszym rozwiązaniem mogą być zainteresowane zarówno osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie usług transportowych, kurierzy oraz firmy przewozowe. Często zdarza się, że będąc służbowo w obcym mieście kierowcy ciężarówek korzystają z dróg, po których nie mogą się poruszać ze względu na tonaż pojazdu. Korzystając z funkcji "ciężarówki" w aplikacji Navitel Navigator możemy być pewni, że unikniemy mandatu i stresujących sytuacji związanych z łamaniem zakazów - twierdzi Tobiasz Jankowski, Prezes polskiego oddziału firmy Navitel.

Opcja "samochód ciężarowy" jest zupełnie darmowa dla wszystkich użytkowników aplikacji Navitel Navigator, a w okresie freemium aktywna przez siedem dni.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL