CAMROAD 5.1

CAMROAD 5.1

Marka Overmax wprowadziła na rynek nowy model rejestratora jazdy z dwiema kamerami, który umożliwia nagrywanie trasy zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu.

Zaprezentowane rozwiązanie jest szczególne przydatne podczas manewrów cofania oraz dojazdów do świateł drogowych.

Niezastąpiony towarzysz podróży
Kompaktowy rejestrator samochodowy Camroad 5.1 to dwie kamery w jednym urządzeniu. Pozwala na rejestrowanie przebiegu trasy lub monitorowanie manewrów cofania bez konieczności obracania urządzenia. Wyraźny wyświetlacz 2,7’’ LTPS, nagrywanie w rozdzielczości Full HD 720p oraz szeroki kąt widzenia (120 stopni) sprawiają, że już żaden szczegół trasy nie umknie naszej uwadze.

Komfortowo do celu
Niezwykle łatwa w obsłudze kamera Camroad 5.1 umożliwia nagrywanie zarówno w widoku przednim, jak i tylnym, co może okazać się szczególnie przydatne podczas skomplikowanych manewrów cofania czy parkowania pojazdu. Poręczny ekran LTPS o przekątnej 2,7’’ zapewnia nie tylko wygodne ustawianie poszczególnych funkcji, ale także komfort monitorowania każdego kilometra drogi w wysokiej rozdzielczości Full HD.

W każdych warunkach
Camroad 5.1 świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji na trasie. Wbudowane diody IR pozwolą cieszyć się znakomitą jakością nagrań również w nocy oraz przy złej pogodzie, nawet przy małej widoczności. Dzięki funkcji autostart rejestrator automatycznie uruchomia się po przekręceniu kluczyka w stacyjce, a wbudowany czujnik ruchu włącza nagrywanie, gdy tylko kamera wykryje ruch (przy trybie stand by) oraz wyłącza przy jego braku.

Więcej niż myślisz
Poręczną kamerę Camroad 5.1 można bez problemu przymocować do szyby. W zestawie znajduje się uchwyt na szybę i ładowarka samochodowa. Camroad 5.1 z łatwością posłuży również jako kamerka komputerowa, do robienia zdjęć lub podczas wideorozmów.


4trucks.pl / Overmax Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL