Ekspresowy leasing w BZ WBK

Ekspresowy leasing w BZ WBK

Od 28.10. 2010 r. przedsiębiorcy zainteresowani finansowaniem pojazdów oraz maszyn i urządzeń mogą korzystać z nowego produktu Leasing Ekspres w BZ WBK. Usługa jest dostępna w ponad 500 oddziałach Banku na terenie całego kraju.

Spółki BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing, zajmujące się finansowaniem inwestycji  w formie leasingu, oferują swoje usługi w oddziałach Banku od 1999 r. Obecnie   procedury przyznania leasingu zostały  znacznie  uproszczone,  decyzja jest wydawana nawet w ciągu jednego dnia. Tym, co wyróżnia Leasing Ekspres na rynku jest dostępność bezpośrednio w Oddziałach Banku, a także brak potrzeby podawania w momencie zawierania umowy marki samochodu czy maszyny oraz danych dostawcy. Klient ma na to do 30 dni.

Leasing Ekspres umożliwia sfinansowanie wszystkich wykorzystywanych przez segment MŚP środków trwałych: samochodów do 3,5 t oraz maszyn i urządzeń. Dotyczy on także najbardziej popularnych inwestycji realizowanych przez lekarzy oraz rolników, w których Spółki Leasingowe się specjalizują. Klient może wybrać przedmiot zarówno nowy jak i używany.  W ramach  promocji trwającej do końca roku  każdy klient, który zdecyduje się na Leasing Ekspres samochodu z kratką otrzyma kartę paliwową, dzięki której będzie mogł wygodnie i bezgotówkowo tankować paliwo na ponad 1700 stacjach Orlen i Bliska. Dodatkowo nasi nowi klienci otrzymają 300 zł na zakup paliwa.

-Leasing Ekspres jest skierowany przede wszystkim do właścicieli małych i średnich firm. Przedsiębiorcy, którzy działają w segmencie MŚP, często sami odpowiadają za wszystkie aspekty prowadzenia swojej firmy, stąd też ze względu na oszczędność czasu zależy im na dostępie do różnych form finansowania w jednym miejscu. W każdym oddziale Banku mogą uzyskać, w zależności od indywidualnych potrzeb, finansowanie działalności gospodarczej zarówno w formie kredytu jak  i leasingu. - mówi Marek Łach, Dyrektor Departamentu Małych Firm w BZ WBK.

Źródło:  BZ WBK

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL