Kamasa Tools - praktyczne skrzynki

Kamasa Tools - praktyczne skrzynki

Kamasa_Tools_-_skrzynka_-_600

Odpowiednie przechowywanie narzędzi ma wpływ nie tylko na ich trwałość, pozwala także skrócić czas poszukiwania danego urządzenia. Marka Kamasa Tools, w związku z opracowaniem nowych zestawów kluczy nasadowych, wprowadza na rynek udoskonalone skrzynki do ich magazynowania.

Pokrywa skrzynki utrzymana jest w charakterystycznych dla marki barwach: dolna  część  pokryta czarnym kolorem, a górna - zielonym, co zapobiega omyłkowemu otworzeniu zestawu do góry nogami. Skrzynka otwiera się do 180°, zwiększając w ten sposób dostęp do potrzebnych narzędzi. Została ona wyposażona w gumowe nóżki, uniemożliwiające przemieszczanie. Nowy, powiększony uchwyt oraz solidne metalowe zawiasy i zamki, zapewniają bezpieczne zamknięcie. Poszerzono także jej podstawę, dzięki czemu zyskała na stabilności.

- Stale pracujemy nad rozwojem oferty produktowej. Udoskonalenie skrzynek pod nowe zestawy kluczy nasadowych ma zwiększyć ich funkcjonalność i zagwarantować naszym klientom utrzymanie narzędzi w należytym porządku - mówi Sebastian Konieczny z firmy Seba, jedynego dystrybutora narzędzi marki Kamasa Tools w Polsce.

Wszystkie narzędzia, zarówno w asortymencie nasadek, jak i kompletów narzędzi przeznaczonych dla mechaników, posiadają jasne wykończenie. Zestawy dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów - od małego K 25004, mieszczącego się w kieszeni spodni, po duży, 185-elementowy komplet dla mechaników K 25018, obejmujący obszerny zakres narzędzi m.in. nasadek, przedłużek, przegubów, kluczy i tym podobnych. Wytwarzane one są zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości. Posiadają dożywotnią gwarancję z prawem do reklamacji. Zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools - najbardziej krytyczną grupę klientów.

Źródło: Kamasa Tools


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL