Kamasa Tools - praktyczne skrzynki

Kamasa Tools - praktyczne skrzynki

Kamasa_Tools_-_skrzynka_-_600

Odpowiednie przechowywanie narzędzi ma wpływ nie tylko na ich trwałość, pozwala także skrócić czas poszukiwania danego urządzenia. Marka Kamasa Tools, w związku z opracowaniem nowych zestawów kluczy nasadowych, wprowadza na rynek udoskonalone skrzynki do ich magazynowania.

Pokrywa skrzynki utrzymana jest w charakterystycznych dla marki barwach: dolna  część  pokryta czarnym kolorem, a górna - zielonym, co zapobiega omyłkowemu otworzeniu zestawu do góry nogami. Skrzynka otwiera się do 180°, zwiększając w ten sposób dostęp do potrzebnych narzędzi. Została ona wyposażona w gumowe nóżki, uniemożliwiające przemieszczanie. Nowy, powiększony uchwyt oraz solidne metalowe zawiasy i zamki, zapewniają bezpieczne zamknięcie. Poszerzono także jej podstawę, dzięki czemu zyskała na stabilności.

- Stale pracujemy nad rozwojem oferty produktowej. Udoskonalenie skrzynek pod nowe zestawy kluczy nasadowych ma zwiększyć ich funkcjonalność i zagwarantować naszym klientom utrzymanie narzędzi w należytym porządku - mówi Sebastian Konieczny z firmy Seba, jedynego dystrybutora narzędzi marki Kamasa Tools w Polsce.

Wszystkie narzędzia, zarówno w asortymencie nasadek, jak i kompletów narzędzi przeznaczonych dla mechaników, posiadają jasne wykończenie. Zestawy dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów - od małego K 25004, mieszczącego się w kieszeni spodni, po duży, 185-elementowy komplet dla mechaników K 25018, obejmujący obszerny zakres narzędzi m.in. nasadek, przedłużek, przegubów, kluczy i tym podobnych. Wytwarzane one są zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości. Posiadają dożywotnią gwarancję z prawem do reklamacji. Zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools - najbardziej krytyczną grupę klientów.

Źródło: Kamasa Tools


Przeczytaj też:
Klucz dynamometryczny - precyzja przede wszystkim

K_2742_-_600

Kamasa Tools opracowała klucz dynamometryczny K 2742 1/2, który idealnie nadaje się do przykręcania wszelkich połączeń gwintowych w miejscach, gdzie liczy się wyjątkowa precyzja. Jego zakres to 50-350 Nm. Można nim dokręcać śruby i nakrętki z dokładnością plus-minus 3 proc.

Kamasa Tools w Internecie

Kamasa Tools - firma produkująca wysokiej klasy narzędzia - udostępniła klientom z Polski serwis w polskiej wersji językowej, dzięki któremu w prosty sposób można dotrzeć do wszystkich potrzebnych informacji.

Kamasa Tools na targach Automechanika 2010

Od 14 do 19 września 2010 r., we Frankfurcie nad Menem odbywać się będą targi Automechanika, podczas których wystawcy z całego świata mają możliwość prezentacji produktów z dziedziny wyposażenia warsztatów, części samochodowych itp. Na tegorocznej imprezie nie zabraknie także marki Kamasa Tools.

Klucze nasadowe do pracy pod dużymi obciążeniami

K_1601p_2-600

Klucze nasadowe zaliczane są do najczęściej stosowanych narzędzi w profesjonalych warsztatach i serwisach samochodowych. Podlegają stałej eksploatacji, a w konsekwencji postępującemu zużyciu. Kamasa Tools stworzyła   złożony z 16.  elementów,  trwały zestaw kluczy nasadowych 1,4” K 1601 P, z których każdy nadaje się do pracy pod dużymi obciążeniami.

Ergonomiczne i trwałe wkrętaki Kamasa Tools

narzedzia_kamasa

Wkrętaki stanowią podstawowe wyposażenie warsztatu. Bez tych narzędzi nie można sobie wyobrazić jakiejkolwiek pracy przy naprawach czy remontach. Nowy wkrętak płaski marki K 63038 Kamasa Tools, to doskonałe rozwiązanie do szybkiej i wydajnej pracy.

Efektywne spęczanie sztywnych przewodów hamulcowych

K_264_2_600

Narzędzia umożliwiające efektywną pracę, powinny w dużej mierze cechować się funkcjonalnością. Kamasa Tools opracowała przyrząd do spęczania sztywnych przewodów hamulcowych K 264, który pozwala na wykonanie tej operacji bezpośrednio w pojeździe.

Gwintowniki od Kamasa Tools

kamasa600_-_1

Analiza stanu świecy zapłonowej, podczas przeglądu samochodu, odgrywa bardzo ważną rolę. Można w ten sposób dowiedzieć się wiele nie tylko o samej świecy, ale także o warunkach w jakich pracuje silnik. Gwintowniki K 197-199 do świec zapłonowych marki Kamasa Tools pozwolą zabezpieczyć gwint świecy przed uszkodzeniami spowodowanymi zanieczyszczeniami

Kamasa Tools - szybkość i precyzja

k202_1_600

Spora i wyczuwalna strata mocy, drgania silnika, spadek obrotów. Wszystko to świadczy o problemach z cewkami zapłonowymi. Kamasa Tools opracowała kompletny zestaw narzędzi K 202 do szybkiego wyciągania cewek zapłonowych w silnikach VAG.

Kamasa Tools - funkcjonalność i trwałość

kamasa600

Profesjonalne wózki na narzędzia powinny charakteryzować się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością i trwałością. Taki jest nowy wózek K 7609 marki Kamasa Tools, stworzony z myślą o potrzebach serwisów samochodowych i mechanicznych, wykonany według najwyższych standardów jakości.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL