Nowa generacja nawigacji dla samochodów ciężarowych

Nowa generacja nawigacji dla samochodów ciężarowych

Garmin prezentuje nowe nawigacje dla kierowców samochodów ciężarowych: dēzl™ 770 i dēzl™ 570.

Urządzenia wyposażone zostały w bezterminowe aktualizacje map i informacji drogowych oraz funkcję wyznaczania trasy z uwzględnieniem wymiarów i ładowności pojazdu. Usługa Garmin Traffic przekazuje ostrzeżenia drogowe, a dzięki bazie danych Foursquare nawigacja wskazuje punkty POI dostosowane do potrzeb kierowców samochodów ciężarowych.

Zobacz więcej, usłysz lepiej
Urządzenia dēzl™ 770 i dēzl™ 570 pokazują informacje na 7 i 5-calowym, szklanym wyświetlaczu, który jest dobrze widoczny w kabinie. Ulepszone głośniki o wysokim poziomie głośności zapewniają wyraźnie wymawiane, szczegółowe wskazówki nawigacyjne, które dobrze słychać pomimo hałasu na drodze.

Technologia Garmin Real Directions za pomocą komunikatów głosowych prowadzi niczym zaufany pilot. Korzysta z oznaczeń nazw ulic i posługuje się charakterystycznymi punktami orientacyjnymi (budynki, sygnalizacja świetlna). Aplikacja Foursquare wskazuje nowe, popularne restauracje, sklepy i inne lokalizacje polecane przez kierowców samochodów ciężarowych.

Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek
Fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy zawierają informacje o ograniczeniach dotyczących ciężarówek, takich jak wysokości mostów, ostre zakręty, limity masy i inne tego typu informacje dla większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (wysokość, masa, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru i masy pojazdu.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja cyfrowej usługi unikania utrudnień drogowych
Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic pomaga sprawniej poruszać się na drodze unikając utrudnień w ruchu. Mapa podróży jest przez cały czas wyświetlana na ekranie. Alerty o utrudnieniach drogowych są przedstawiane w formie wizualnej i głosowej.

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania
Garmin dēzl™ 770 i dēzl™ 570 wyposażone są w funkcję aktywnego asystenta pasa ruchu (ALG). Funkcja ta wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach. Widok skrzyżowań photoReal ukazuje realistyczny obraz zjazdu z zachowaniem szczegółów i kolorów. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry.

Zgodność z aplikacją Smartphone Link
Smartphone Link to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniami dēzl™ 770 i dēzl™ 570 a kompatybilnym smartfonem. Po sparowaniu urządzenie dēzl może korzystać z pakietu transferu danych telefonu i udostępniać informacje.
Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu lub pogodzie, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji.

Bezprzewodowa kamera cofania
Garmin dēzl™ 770 i dēzl™ 570 współpracują z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno). Po sparowaniu z kamerą urządzenie wyświetla przesyłany przez kamerę obraz bezpośrednio na wyświetlaczu. Po podłączeniu do stałego źródła zasilania można łatwo przełączać między trybem kamery a trybem nawigacyjnym.

Zgodność z Bluetooth®
Technologia Bluetooth® umożliwia korzystanie z nawigacji dēzl™ jak z zestawu głośnomówiącego, a model dēzl™ 770 współpracuje również z zestawem słuchawkowym Bluetooth.

Więcej informacji na temat urządzeń Garmin dēzl™ 770 i dēzl™ 570 i innych nawigacji do samochodów ciężarowych marki Garmin znaleźć można na stronie: http://bit.ly/1BTcgWJ


4trucks.pl / Garmin International

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL