Gama produktów promocyjnych Renault Trucks

Gama produktów promocyjnych Renault Trucks

W 2010 r. na nowo opracowano gamę produktów promocyjnych Renault Trucks  szczególnie nakierowaną na potrzeby klienta. 50 praktycznych produktów, uosabiających nowoczesnego ducha marki skierowanych przede wszystkim do profesjonalistów, dumnych ze swojej przynależności do społeczności Renault Trucks: koszulki, polary, czapki, torby, breloki, modeliki, i inne akcesoria przydatne do życia na pokładzie: termiczny kubek, latarka diodowa, ręcznik plażowy, etc…

Gama ta dzieli się na 4 linie produktowe: pierwsza z nich to oznakowania Renault Trucks. Cechą charakterystyczna tej linii jest pogodzenie jakości materiałów i rozsądnych cen pozostałe linie są przeznaczone kolejno dla miłośników: sportów motorowych i wyścigów pojazdów ciężarowych, przygód Renault Trucks, luksusu.

Adventure - dla miłośników przygód - ta gama dedykowana rajdom, została opracowana w jasnej kolorystyce i jest przeznaczona do użytku bardziej ekstrymalnego i technicznego. Produkty takie jak: kurtki, koszule, śpiwory, butelki na wodę, lampki czołowe są stworzone z lekkich materiałów i doskonale spełniają potrzeby sportowców.

Truck Racing - dla miłośników rywalizacji  - jak wskazuje jej nazwa, linia ta jest dedykowana przede wszystkim do miłośników wyścigów pojazdów ciężarowych. Gama ta przyjęła kolory wyścigowego Premium i powstaje w oparciu o wydarzenia i rywalizacje, w których Renault trucks bierze udział. Tą kolekcję charakteryzuje specjalny design. W katalogu znajduje się 12 produktów, m.in. czapki, koszulki i breloczki z tej kategorii.

Passion - linia dla milośników luksusu - kolekcja  ta  to bardzo designerska linia prezentów idealnych do obdarowania t.j.: dlugopisy, zegarki, portfele, parasole,  dyskretnie i elegancko oznakowane co jednoczy producenta ciężarówek z klientami.

Renault Trucks ma również  w swojej ofercie super produkty dla dzieci, idealne na świąteczne prezenty, które sprawdzą się również przy innych okazjach. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się olbrzymi pluszak <i>Trucky</i>, najlepsza przytulanka dla każdego malucha. <i>Super Trucky</i>, osobowość z kreskówki o sprytnym, zdecydowanym, ale i rozbrajającym spojrzeniu symbolizuje zaangażowanie Renault Trucks w wyścigi pojazdów ciężarowych.

- Ta postać miała reprezentować nową ciężarówkę wyścigową i jej zaangażowanie w rywalizację. Mieliśmy mu nadać ducha zwycięzcy, pewnego siebie, który jednocześnie jest sympatyczny i sprytny - tłumaczy Antonino Lo Re, jeden z twórców projektu wspólnie z Gwénaëlle Kotecki i Cédric Masson.

Źródło: Renault Trucks

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL