Nowa linia prostych nawigacji

Nowa linia prostych nawigacji

Becker_Ready_43_medium_-_600

Becker Ready 43 oraz Becker Ready 43 Traffic - to pierwsze urządzenia z nowej linii zaprezentowanej podczas targów IFA 2010 w Berlinie. Te podstawowe modele zostały zaprojektowane dla użytkowników, którzy lubią spontaniczne i niezaplanowane podróże.

Urządzenia z  serii Becker Ready odnajdą się w każdym miejscu i sytuacji - od weekendu we Włoszech, przez narty w Austrii po spotkanie biznesowe w centrum Warszawy. Dzięki funkcji Becker BestTracks kierowca ma do wyboru 4 alternatywne trasy i może w każdym momencie sprawdzić która droga jest najkorzystniejsza oraz porównać ją z innymi propozycjami. Becker BestTracks analizuje indywidualne preferencje użytkownika i wybiera tylko te trasy, które spełniają jego oczekiwania. Zdecydowanym ułatwieniem obsługi jest przycisk Becker EasyBack, jedno kliknięcie pozwala cofnąć menu. Klawisz jest duży, czerwony i wypukły, co dodatkowo ułatwia szybką obsługę.

Becker Ready 43 i Becker Ready 43 Traffic to jedne z niewielu urządzeń w tej grupie cenowej, które zostały wyposażone we wszystkie mapy Europy wraz z trójwymiarowym widokiem terenu i realistycznym widokiem skrzyżowań w 3D. Użytkownicy nie są więc niczym ograniczeni w trakcie podróży ani zmuszeni do kupowania dodatkowych map. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej grafiki  oraz nowego antyodblaskowego ekranu mapy są dużo bardziej czytelne. Natomiast do trasy ekonomicznej dodano opcję wyboru silnika (benzynowy lub diesel). W oparciu o zużycie danego paliwa w mieście i poza nim urządzenie oblicza najbardziej efektywną drogę.

Ulepszono również hardware urządzeń, dzięki funkcji Becker EcoPower włącza się i wyłącza automatycznie przy podłączeniu do zasilania. System ochrony baterii wprowadza urządzenie w stan uśpienia. Powoduje to zmniejszenie zużycia baterii i umożliwia natychmiastowy  jego start. Ważną funkcją dla osób podróżujących po Europie, szczególnie na długich trasach jest TMC. Becker Ready 43 Traffic został wyposażony w bezpłatny kanał wiadomości o ruchu drogowym, który funkcjonuje w wielu krajach. Nowością jest możliwość sprawdzenia informacji o zatorach na wybranej trasie na wyświetlanej mapie okolicy. Oba urządzenia zawierają  pełny pakiet gwarancji: 45-dniową gwarancję najnowszych map, 2-letnią gwarancję serwisową oraz promocję na zakup subskrypcji aktualizacji map w ciągu 30 dni od pierwszego użycia.

Specyfikacja techniczna: procesor: 400 MHz, dotykowy, antyodblaskowy ekran 4.3 cala o wysokim kontraście, rozdzielczość 480x272, odbiornik GPS: SIRF III InstantFixII,  pamięć wewnętrzna: 2GB,  kanał wiadomości o ruchu drogowym TMC, zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24 V, bateria litowo-jonowa (do 3,5 h pracy), czytnik kart micro SD,
gwarancja: 24 miesiące.

Źródło: Becker

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL