Teleroute PLUS - giełda ładunków w kieszeni

Teleroute PLUS - giełda ładunków w kieszeni

Teleroute jako pierwsza wprowadza na rynek bezpłatny, łatwy w obsłudze, mobilny dostęp do giełdy ładunków Teleroute PLUS. Aplikacja pozwala klientom Teleroute GO i Teleroute PRO na łączenie się z giełdą poprzez telefon komórkowy bez względu na to gdzie się akurat znajdują.

Wraz ze wzrostem liczby  smartphoneów  na rynku widać także rozwój szeroko rozumianych usług mobilnych. Smartphoney, dzięki dostępnym aplikacjom stały się jednym z narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy. Teleroute, wychodząc naprzeciw potrzebom sowich klientów, wprowadza nową, bezpłatną aplikację-  Teleroute PLUS. Wszystkie najważniejsze elementy internetowej giełdy ładunków są teraz łatwo dostępne w Smartphoneach, co pozwoli na szybką reakcję w pilnych sprawach.

Ten innowacyjny produkt najwięcej korzyści przyniesie małym i średnim firmom transportowym. Aplikacja Teleroute PLUS jest bardzo łatwa w instalacji i obsłudze, dając łatwy dostęp do ponad 100 000 ładunków dziennie w czasie rzeczywistym. Bezpośrednio po zainstalowaniu na ekranie telefonu pojawia się lista dostępnych ofert, spośród których można wybrać i zakupić te najbardziej interesujące.  Kupujący ofertę może łatwo i szybko skontaktować się z firmą, która ją zamieściła - klikając w klawisz zadzwoń. Dzięki Teleroute PLUS z giełdy można korzystać zawsze i wszędzie.

Jak wynika z danych GUS, co czwarta polska ciężarówka w Europie jest pusta, i co trzecia w transporcie krajowym. Teleroute PLUS daje właścicielom ciężarówek oraz małym i średnim firmom możliwość efektywnego ograniczania pustych przejazdów. Prowadzi to do optymalizacji kosztów, poprawy wyników finansowych i wspierania ochrony środowiska.

- Teleroute stara się oferować swoim klientom najnowsze rozwiązła mające na celu podniesienie efektywności firm transportowych. Rosnąca dostępność i popularność Smartphone’ów zainspirowała nas do stworzenia innowacyjnego produktu - Teleroute PLUS. Przedstawiciele mniejszych firm rzadko spędzają cały dzień przed komputerami, postanowiliśmy więc dać im narzędzie, dzięki któremu mogą być cały czas na bieżąco z ładunkami w naszej giełdzie. -  mówi Ingrid Willems, Dyrektor Działu Marketingu firmy Teleroute.

Źródło: Teleroute

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL