Demontaż wtryskiwaczy paliwa w silnikach Diesla

Demontaż wtryskiwaczy paliwa w silnikach Diesla

k439_-_600

W ostatnich latach wzrosła liczba samochodów opierających swe działanie na silnikach Diesla. W związku z tym marka Kamasa Tools opracowała dedykowane zestawy, przeznaczone do demontażu wtryskiwaczy paliwa w silnikach wysokoprężnych.

Do samochodów z silnikiem Diesla potrzebne są specjalnie dostosowane narzędzia, ponieważ w trakcie wymontowywania wtryskiwaczy paliwa istnieje możliwość ich zablokowania.  Tego typu przyrządy powinny wyróżniać się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem. Odpowiednio wyważone, pozwalają zachować pewny chwyt, zapobiegając jednocześnie wyślizgnięciu się ich z dłoni operatora.

 (...)- narzędzia  szwedzkiego  producenta  zapewniają szybką i bezawaryjną pracę, minimalizując przy tym ryzyko uszkodzenia wtryskiwaczy paliwa - mówi Sebastian Konieczny  z firmy Seba - wyłącznego dystrybutora narzędzi marki Kamasa Tools w Polsce .

W ofercie marki Kamasa Tools można odnaleźć urządzenia do wyciągania wtryskiwaczy paliwa za pomocą specjalnej złączki zespolonej z młotkiem bezwładnościowym. Dostępne są również przyrządy służące do bezpiecznego zakładania i zdejmowania podkładek tego rodzaju elementów w głowicy silnika. Zestawy w całości zostały umieszczone w skrzynce ze specjalnie wyprofilowanym wnętrzem, ułatwiającym przechowywanie wszystkich komponentów w należytym porządku.

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami, przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości. Posiadają  dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji. Zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools.

W sklepach dostępne są następujące zestawy narzędzi do tego celu: zestaw do demontażu wtryskiwaczy paliwa - 3 szt.
Przeznaczony do demontażu wtryskiwaczy w modelach:  MB Sprinter, ML 270, E-Class, C-Class, Grand Cherokee 2.7 crd produkowanych od  2000 r. Model  K 439  w cenie ok. 476 zł brutto.; Zestaw do demontażu wtryskiwaczy paliwa -  7 szt.
Przeznaczony do demontażu wtryskiwaczy paliwa w silnikach Mercedes Benz. Model K 440  w cenie ok. 720 zł brutto.; Zestaw do demontażu wtryskiwaczy paliwa -  4 szt.Przeznaczony do demontażu wtryskiwaczy produkowanych przez firmy Bosch/Delphi. Model K 437  w cenie ok. 404 zł brutto.

Źródło: Kamasa Tools

 

 


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL