Remont DK-74 z Woli Jachowej do Skorzeszyc

Remont DK-74 z Woli Jachowej do Skorzeszyc

Od środy 8 października trwają prace remontowe nawierzchni na odcinku drogi krajowej nr 74 na odcinku Wola Jachowa - Skorzeszyce.

Fragment o długości około 3 km zyska nową nawierzchnię oraz oznakowanie poziome.

Wykonawca remontu, którym zostało Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Fart, wprowadzi na czas prac związanych z frezowaniem i układaniem nawierzchni ruch wahadłowy. Remont potrwa do listopada.

W sumie do końca bieżącego roku wyremontowanych zostanie siedem odcinków dróg krajowych na terenie województwa świętokrzyskiego. Ich łączna długość to prawie 10 km, a wartość prac wyniesie około 8 mln zł.

W październiku zakończą się prace remontowe na odcinkach DK-42 Wielka Wieś - Wąchock o długości 1,7 km, DK-78 na odcinku Kije - Żydówek o długości 1,5 km, DK-74 na odcinku Lechów - Lechówek o długości 1,1 km oraz DK-9 w Opatowie o długości 1,1 km.

Dodatkowo trwają procedury przetargowe w związku z planowanymi do końca roku remontami nawierzchni na odcinku drogi krajowej nr 74 Złota Woda - Łagów (1 km długości) oraz na odcinkach drogi nr 74 w Opatowie o łącznej długości (0,5 km).


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL