Ziegler pierwszą firmą korzystającą z Teleroute SMARTLINK

Ziegler pierwszą firmą korzystającą z Teleroute SMARTLINK

Teleroute przedłużył umowę o współpracy z firmą Ziegler, europejskim liderem w transporcie multimodalnym. Umowa jest kontynuacją długoterminowej współpracy i ma na celu dalsze wspieranie firmy Ziegler w optymalizacji zysków poprzez dostarczanie rozwiązań szytych na jej potrzeby.

Ziegler i Teleroute współpracują ze sobą  od ponad 20 lat, dlatego po przeanalizowaniu aktualnych potrzeb klienta, do wszystkich oddziałów Ziegler wprowadzony został nowy produkt Teleroute SMARTLINK. To innowacyjna platforma, która ma celu zautomatyzowanie doboru ładunków i wolnych pojazdów firmy Ziegler. Jest prosta w obsłudze i umożliwia szybki dostęp do najważniejszych funkcji giełdy.

- Teleroute SMARTLINK jest narzędziem, które niewątpliwie przyniesie nam wiele korzyści w zakresie obniżenia kosztów, współpracy pomiędzy oddziałami oraz poprawy załadunku naszych pojazdów. Innowacyjne rozwiązania oferowane przez Teleroute sprawiają, że jest to dla nas partner pierwszego wyboru - mówi Daniel Verschelde, Europe CI0 Zieglera.

Dzięki utworzonej dla Ziegler Giełdzie Prywatnej - Closed User Group CUG -, wszyscy spedytorzy firmy Ziegler mogą, w czasie rzeczywistym, przeglądać oferty ładunków i pojazdów zanim będą one dostępne dla pozostałych użytkowników Teleroute. Jeżeli dana oferta ładunku lub pojazdu nie została dopasowana wewnątrz firmy Ziegler, po krótkim okresie trafia ona na giełdę otwartą i staje się widoczna dla wszystkich użytkowników Teleroute.  Poszerzenie zakresu usług świadczonych przez Teleroute dla firmy Ziegler o Teleroute SMARTLINK, który łączy system zarządzania transportem z giełdą Teleroute oraz ustalenia zawarte w nowej umowie sprawią, że Teleroute będzie jedynym partnerem Ziegler we Francji, a ładunki firmy będą dostępne tylko poprzez giełdę Teleroute. Firma Ziegler przystąpiła również do programu Bezpieczna Giełda i podpisała Kodeks Etyczny - dżentelmeńską umowę między użytkownikami giełdy Teleroute.

-Nasza współpraca z firmą Ziegler otwiera nowy rozdział w zakresie oferowania usług, idealnie dopasowanych do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Dzięki dokonanej analizie potrzeb firmy i wprowadzeniu usługi Teleroute SMARTLINK zaoferowaliśmy Ziegler rozwiązanie, które z pewnością przyczyni się do optymalizacji kosztów i zwiększenia wydajności. -  mówi Raimundo Diaz, CEO Teleroute.

Źródło: Teleroute

 


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL