Wymiana dylatacji na autostradzie A4 w m. Zabrze-Makoszowy

Wymiana dylatacji na autostradzie A4 w m. Zabrze-Makoszowy

W związku z koniecznością wymiany dylatacji na moście w ciągu autostrady A4 n relacji Gliwice - Katowice w miejscowości Zabrze-Makoszowy od 18 sierpnia zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na czas robót.

Zmiany organizacja ruchu w obrębie węzła Gliwice Sośnica będą polegały na wyłączeniu z ruchu jezdni zasadniczej-tranzytowej, relacji Wrocław - Katowice i przekierowaniu z niej ruchu na jezdnię zbiorczą biegnącą wzdłuż autostrady, o dwóch pasach ruchu. Wprowadzone zmiany będą obowiązywały do końca października 2014 roku na odcinku o długości około 3 km.

Główne roboty będą obejmowały wykonanie robót przygotowawczych, organizacji, oznakowania i zabezpieczenia terenu robót, zmianę organizacji ruchu - wyłączenie z ruchu jezdni prawej relacji Gliwice - Katowice.

Następnie wymienione zostaną istniejące urządzenia dylatacyjne na jezdni w kierunku Krakowa. Wymianie będzie podlegać też warstwa ścieralna nawierzchni. Ostatnim elementem będzie przywrócenie docelowej organizacji ruchu wraz z odtworzeniem oznakowania poziomego.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL