20 naczep KRONE dla firmy ERONTRANS.

20 naczep KRONE dla firmy ERONTRANS.

ERONTRANS_4T

Dwadzieścia naczep KRONE zostało oficjalnie przekazanych przez członka zarządu firmy POZKRONE - Macieja Michalskiego, dyrektora regionu - Jacka Białobrzewskiego oraz szefa działu eksportu firmy KRONE - Jörga Sandersa, polskiej firmie transportowej ERONTRANS, reprezentowanej przez prokurenta i współwłaściciela - Waldemara Erona.

ERONTRANS - to firma z długoletnią tradycją na europejskim rynku transportowo - spedycyjnym. Założona została w 1989 roku, w okresie transformacji ekonomiczno-ustrojowych w Polsce. Założyciel firmy - Henryk Eron, jeden z pionierów prywatyzacji w sektorze transportu i spedycji, zbudował silną pozycję firmy ERONTRANS nie tylko w kraju, ale także w Europie. Firma zatrudnia obecnie ponad 300 osób, posiada flotę ponad 450 pojazdów i osiąga roczne przychody na poziomie 80 mln euro.

Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana - to cechy naczepy KRONE Profi Liner. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują długowieczność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność - kluczowe kompetencje polskiego partnera - firmy ERONTRANS.

Źródło: Krone

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL