Nowa felga Speedline Truck dla sektora przyczep

Nowa felga Speedline Truck dla sektora przyczep

Speedline Truck poszerza swoją gamę produktów w sektorze przyczep z zastosowaniem do dużych obciążeń.

Nowa felga SLT 3187 firmy Speedline Truck w rozmiarze 22,5x13“ o nośności 5.800 kg przeznaczona jest dla flot o bardzo wysokich obciążeniach. Felga o wadze tylko 27,9 kg zapewnia zmniejszenie ciężaru o co najmniej 20 kg w porównaniu z podobnymi modelami stalowymi, a jednocześnie nośność powyżej 750 kg. Również w porównaniu do podobnych felg aluminiowych jej nośność jest wyższa o 250 kg. Felga jest więc wskazana do montażu opon w rozmiarze 425/65 R22,5, a także 445/65 R22,5 - unikalna obecnie konfiguracja na rynku.

W przypadku samochodu ciężarowego z przyczepą zastosowanie felgi umożliwia zmniejszenie masy o co najmniej 80 kg i dodatkową rezerwę obciążalności do 3000 kg w stosunku do podobnych kombinacji felg stalowych.

W przypadku transportu ciężkiego i trudnego felga SLT 3187 jest właściwym sposobem na zwiększenie wydajności i optymalizację floty.

Nowa felga firmy Speedline Truck jest dostępna z już znaną ze względu na swoją wysoką jakość powierzchnią diamentową i ze specjalnym zaworem Speedline Truck z dodatkową ochroną przeciw korozji oraz o zmniejszonym momencie dla mniejszych obciążeń.

Felga posiada homologację TÜV i ABE dla niemieckiego rynku części zamiennych i jest dostępna z otworami o średnicy 26 i 32 mm.

Felgi SLT 3187 dostępne są u licznych producentów przyczep i wybranych partnerów na rynku części zamiennych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.speedline-truck.com.


4trucks.pl / Speedline Truck

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL