Serwis naczep Remo-Car

Serwis naczep Remo-Car

Remo-Car

Remo-Car, Feber, Nooteboom oraz Shell na zakończenie 2010 roku proponują usługi serwisowe pojazdów samowyładowczych i niskopodwoziowych na specjalnych warunkach.


Producenci Feber i Nooteboom to jedni z Partnerów serwisu Remo-Car, gdzie oferowane są kompleksowe usługi dla pojazdów użytkowych. Shell producent materiałów smarnych i olei, również zaangażował się w serwisowe działania.

Naprawy pojazdów budowlanych w Remo-Car to m.in. naprawy bieżące: serwis układów hamulcowych, pneumatycznych, skrętu osi, systemów zawieszenia; naprawy ślusarskie; naprawy spawalnicze; naprawy hydrauliczne i pneumatyczne; naprawy blacharsko-lakiernicze w 3-strefowej lakierni wraz z prostowaniem ram i kabin; ustawianie zbieżności w pojazdach wieloosiowych i specjalistycznych.

Dodatkowo warto wspomnieć, że Remo-Car dzięki 2-zmianowemu systemowi pracy jest w stanie wykonać usługę sprawnie, szybko i terminowo. Sprzęt jakim dysponuje Serwis to wersja przemysłowa maszyn przystosowanych do ciągłej pracy, dzięki czemu minimalizowany jest czas wykonania usługi. Przykładem jest suwnica, w jaką wyposażona jest hala serwisowa - pozwala ona na szybkie zdjęcie muldy pojazdu samowyładowczego i obracanie nią w dowolnym kierunku, co znacznie zmniejsza czas wykonania usługi.

Elastyczność firmy pozwala na wykonywanie przeróbek pojazdów na życzenie klienta, a doświadczenie pracowników przyczynia się do wykonania usługi na najwyższym poziomie.  
Więcej informacji o warunkach oferty na stronie internetowej oraz w siedzibie firmy.

http://www.remo-car.pl/

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL