GDDKiA przedstawia harmonogram prac na A2

GDDKiA przedstawia harmonogram prac na A2

W związku z prowadzonymi pracami gwarancyjnymi na autostradzie A2 pomiędzy Pruszkowem, Grodziskiem Mazowieckim a Wiskitkami, warszawski oddział GDDKiA przedstawia harmonogram prac wykonawcy z podzieleniem na poszczególne dni i godziny, w których można wykonywać roboty.

Pozwoli to na realizację prac przez wykonawcę jak i zniwelowanie ewentualnych utrudnień związanych z wprowadzoną czasową organizacją prac.

Do końca czerwca 2014 roku firma Bogl a Krysl ma pozwolenie na prowadzenie robót gwarancyjnych na autostradzie A2 w rejonie Wiskitek. Dla zapewnienia bezpieczeństwa kierowców jak i pracowników wykonawcy, zmiana organizacji ruchu na czas trwania robót przewiduje naprzemienne zamykanie około 2-kilometrowego odcinka jezdni. Kierowcy będą się wtedy poruszali w obu kierunkach drugą jezdnią. Zakres prac przewiduje wykonanie robót na obiektach biegnących nad jezdnią główną a także w pasie rozdziału pomiędzy jezdniami czy też na poboczach.

Natomiast do 13 lipca 2014 roku firma Strabag ma zakończyć roboty gwarancyjne związane z zabezpieczeniem antykorozyjnym obiektów mostowych biegnących nad trasą główną na odcinku pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa kierowców jak i pracowników wykonawcy, zmiana organizacji ruchu na czas trwania robót przewiduje naprzemienne zamykanie pasów ruchu jednej jezdni w rejonie obiektów mostowych Wykonawca będzie prowadził prace również na Punkcie Poboru Opłat Pruszków i Stacji Poboru Opłat Grodzisk Mazowiecki.

Z dokładnymi harmonogramami prac na odcinku C i D autostrady A2 można zapoznać się tutaj.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL