Feber nie zwalnia i pracuje nad nowościami

Feber nie zwalnia i pracuje nad nowościami

Na przełomie maja i czerwca br., sieradzki producent pojazdów Feber, wprowadzi na rynek dwuosiową przyczepę do transportu kontenerów, zgodnych z normą DIN 30722.

Marka Feber, należąca do Grupy Inter Cars, wciąż pracuje nad unowocześnianiem swoich produktów. Dopiero co zapoznano klientów z nowym typem ramy z tzw. łabędzią szyją, a już konstruktorzy Febera wprowadzają kolejny pojazd - dedykowany przewoźnikom m.in. złomu, odpadów komunalnych i brykietu, który ma być dostępny już na przełomie maja i czerwca.

- Klienci będą mieli do wyboru dwa rodzaje osi: Mercedes 19,5" z hamulcem tarczowym lub BPW 17,5" z hamulcem bębnowym. Pojazd wyposażono w opony Michelin, układ pneumatyczny KNORR, oświetlenie HELLA. Ma być lekki, maksymalnie użyteczny i niezawodny - informuje Łukasz Toboła, kierownik ds. rynku Feber Sp. z o.o.

Dział konstrukcyjny Feber Sp. z o.o. prowadzi jednocześnie zaawansowane prace nad nową ramą aluminiową, która będzie stosowana w naczepach wywrotkach marki Inter Cars. Nowe rozwiązania techniczne, profile i blachy mają "odchudzić" obecną ramę i sprawić, że będą jednymi z najlżejszych pojazdów dostępnych na rynku.


4trucks.pl / Feber

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL