NaviExpert bezpłatny w okresie Świąt i Nowego Roku

NaviExpert bezpłatny w okresie Świąt i Nowego Roku

foto_2_-_600

W dniach 23 - 27 grudnia oraz 31 grudnia - 2 stycznia NaviExpert, dostawca nawigacji osobistej do telefonów komórkowych, wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej aplikacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z NaviExpert, będą miały możliwość dostępu do wszystkich oferowanych przez nią funkcji, w tym funkcji omijania korków. Dodatkowo, po wysłaniu SMS-a będzie można skorzystać z humorystycznego i niezwykle popularnego głosu lektorki o imieniu Dżoana. Nawigację będzie można pobrać z nowej strony internetowej NaviExpert.

NaviExpert, jako jedyna nawigacja GPS na polskim rynku, oferuje 3 tryby nawigowania: nawigację samochodową, pieszą i nawigację środkami komunikacji miejskiej. Dzięki ostatniemu trybowi nawigowania osoby posiadające aplikację NaviExpert mogą - jako pierwsze w Polsce - zaplanować i śledzić trasę przejazdu środkami komunikacji miejskiej. Firma udostępnia szczegółowy, tekstowy plan podróży obejmujący numery linii autobusowych, tramwajowych, kolejek podmiejskich, liczbę przystanków, przesiadek i cenę biletów wraz z wyznaczoną trasą przejazdu na mapie. Prezentowane użytkownikowi dane pochodzą z partnerskiego serwisu jakdojade.pl. Funkcja nawigacji środkami komunikacji miejskiej jest już dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

NaviExpert oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie w technologii online. Przykładem może tu być technologia Community Traffic Online dzięki której system wie gdzie i kiedy pojawiają się korki oraz gdzie i kiedy można poruszać się po drogach płynnie. Przetwarzanie rzeczywistych danych, zbieranych od użytkowników oznacza, że każdy, kto korzysta z nawigacji NaviExpert, może poruszać się skrótami i dojazdami znanymi tylko lokalnym ekspertom, np.: taksówkarzom czy osobom mieszkającym w danej okolicy. Może się również zdarzyć, że NaviExpert wskaże fizycznie dłuższą, ale zajmującą mniej czasu trasę. W wyniku aktualizowania danych w czasie rzeczywistym nawigacja NaviExpert informuje użytkownika o zlokalizowanych sytuacjach na drodze, które mają wpływ na spowolnienie ruchu (np.: wypadki lub roboty drogowe) i umożliwia ich najlepsze ominięcie. W efekcie działania Community Traffic Online użytkownik aplikacji NaviExpert, korzystając w niej podczas jazdy samochodem, dojeżdża do celu od 10 do 50 proc. szybciej w stosunku do tradycyjnej nawigacji.

NaviExpert - jako pierwszy w Polsce - wykorzystuje dane o natężeniu w ruchu drogowym z autorskiej technologii Community Traffic i układa trasę optymalizując zużycie paliwa. Nawigacja bierze pod uwagę wartości spalania samochodu podane przez użytkownika w ustawieniach aplikacji i dane o prędkościach przejazdu Community Traffic na alternatywnych odcinkach.  Dzięki temu NaviExpert ustala zużycie paliwa i dobiera najbardziej ekonomiczną trasę jaką powinien poruszać się kierowca. Funkcja trasy ECO pozwala zaoszczędzić użytkownikom nawet do 10 proc. miesięcznych wydatków na paliwo. Nowoczesna, kompleksowa, wygodna i intuicyjna - to kwintesencja nowej strony internetowej NaviExpert. Wyróżnia ją przejrzystość, przyjazny, graficzny interfejs oraz jasny podział tematyczny. Wszystko to sprawia, że użytkownicy w bardzo prosty i intuicyjny sposób będą mogli m.in. pobrać nawigację czy sprawdzić aktualną ofertę NaviExpert. Projekt strony zrealizowała agencja interaktywna Huevo.

Korzystanie z NaviExpert, w przypadku posiadania wykupionego pakietu danych, nie skutkuje ponoszeniem wysokich opłat. Co ważne, aplikacja nie przeprowadza ciągłej transmisji danych. Osoba korzystająca z aplikacji ponosi opłatę tylko w momencie wytyczania trasy lub jej zmiany. W praktyce, pobranie nawet najdłuższej trasy w Polsce, oznacza transmisję danych na poziomie 300 - 400 kB, przy krótszych trasach będzie to tylko kilkadziesiąt kB. Aplikacja będzie odkodowana w okresie Świąt Bożego Narodzenia od czwartku 23 grudnia, od  18:00 do poniedziałku 27 grudnia, do 12:00. W okresie Nowego Roku NaviExpert będzie dostępny od czwartku 30 grudnia, od  18:00 do niedzieli 2 stycznia, do  22:00. Aplikację nawigacyjną NaviExpert będzie można pobrać ze strony internetowej: http://www.naviexpert.pl/.

- Powodem rozkodowania dostępu do naszej aplikacji nawigacyjnej jest chęć ułatwienia podróżowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkami komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się o jej użyteczności - mówi Andrzej Jaszkiewicz, prezes Zarządu NaviExpert.

Źródło: NaviExpert

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL