Utrudnienia na DW-102 w Dziwnowie

Utrudnienia na DW-102 w Dziwnowie

W województwie zachodniopomorskim, a dokładnie w Dziwnowie, rozpoczyna się przebudowa ulicy Słowackiego i Wybrzeża Kościuszki. Obie ulice znajdują się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 102 Międzyzdroje - Kołobrzeg.

W kolejny poniedziałek, 14 kwietnia, odcinek między rondami przy ulicy Słowackiego i Wybrzeże Kościuszki zostanie zamknięty dla ruchu. Objazd zostanie poprowadzony ulicą Koniecznego, Kościelną i Mickiewicza. Wznowienie ruchu na DW-102 planowane jest na 1 lipca tego roku.

Roboty i wartości 27,5 mln zł obejmą budowę kanalizacji deszczowej, chodników i parkingów oraz przebudowę skrzyżowań z ulicami bocznymi. Przebudowane zostaną także zatoki autobusowe i zjazdy na posesję. Cały odcinek zyska nową nawierzchnię.

Inwestycja drogowa jest realizowana przez gminę Dziwnów, która uzyskała unijne wsparcie na projekt modernizacji portu rybackiego w Dziwnowie wraz z budową drogi dojazdowej do portu. Wszystkie prace powinny zakończyć się do 30 grudnia bieżącego roku. Wykonawcą prac jest Energopol-Szczecin.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL