Trwają prace w Bogumiłowicach na DW-483

Trwają prace w Bogumiłowicach na DW-483

Na południu regionu łódzkiego, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 483, kontynuowana jest przebudowa w miejscowości Bogumiłowice. Kontynuowane są roboty przy budowie przepustów i dojazdów do nich.

W części drogowej, prowadzone są obecnie roboty przy wymianie konstrukcji jezdni na dwóch odcinkach o długości 690 i 380 m. Frezowana jest nawierzchnia i rozbierana stara podbudowa.

Trwają również prace przy budowie kanalizacji deszczowej oraz obiektów inżynierskich, a dokładniej przy zbrojeniu i betonowaniu gzymsu na wlocie do jednego przepustów.

Wartość robót to 6,89 mln zł, a w ramach inwestycji wykonana zostanie kompleksowa rozbudowa drogi polegająca na budowie nowego przepustu, w miejscu starego mostu, na rzece Krętce, rozbudowie drugiego, istniejącego obiektu mostowego oraz budowie dojazdów. W sumie roboty obejmują 1,9 km drogi.

Na modernizowanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 483 ruch odbywa się wahadłowo, a w najbliższym czasie zostanie on również przełożony na tymczasowy obiekt usytuowany przy budowanym przepuście.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL