Nawigacje Garmin dla każdego

Nawigacje Garmin dla każdego

 dezl_600

Garmin - globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ma przyjemność poinformować, że podczas rozpoczynających się targów Consumer Electronics Show 2011 zaprezentuje najbardziej zróżnicowane w dotychczasowej historii firmy linie produktów. Prezentowane urządzenia zostały zaprojektowane, aby podkreślić, że GPS może znaleźć zastosowanie w niemal każdej dziedzinie życia.

- Zawsze powtarzaliśmy, że korzystanie z urządzeń GPS może przynieść korzyści praktycznie każdemu. W pionierskich czasach, kiedy pierwsze urządzenia GPS pojawiały się na rynku, mieliśmy wizję stworzenia szerokiej gamy produktów. Miały one być pomocne w wytyczaniu pozycji oraz trasy do punktu docelowego i znaleźć zastosowanie na przykład w żegludze czy lotnictwie. Przez ponad 20 lat pracowaliśmy nad urzeczywistnieniem tych ambitnych planów i dzięki temu dzisiaj możemy pochwalić się unikalnymi i innowacyjnymi technologiami, pozwalającymi na szybką i dokładna lokalizację. Dostarczyliśmy produkty, które sprawiają, że z globalnego systemu pozycjonowania mogą korzystać praktycznie wszyscy użytkownicy - kierowcy, myśliwi, żeglarze, piloci czy sportowcy - mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin.

Podczas rozpoczynających się Targów CES Garmin zaprezentuje rozwiązania dedykowane niemal dla każdego sektora rynku:

Samochody osobowe i ciężarowe: seria nüvi 2400 dla aut osobowych oraz seria dezl przeznaczona dla samochodów ciężarowych, wyposażone zostały w duży, 5-calowy ekran i zaawansowane rozwiązania nawigacyjne oraz funkcje dedykowane konkretnym użytkownikom.

Śledzenie: GTU 10 - to nowatorski, niezawodny i prosty system do śledzenia praktycznie dowolnych obiektów. Małe rozmiary i niewielka waga urządzenia pozwalają na monitorowanie lokalizacji np. pojazdów, zwierząt czy osób.

Outdoor: Opencaching.com - to doskonały, a przy tym nie wymagający opłat serwis geocachingowy, który oferuje unikalne rozwiązania i funkcje przydatne entuzjastom geocachingu na całym świecie.

Telefonia mobilna: szereg aplikacji przeznaczonych dla najpopularniejszych platform smartfonowych - Android i iOS. Programy te umożliwiają nawigację, odczytywanie informacji o pogodzie, śledzenie, diagnostykę samochodową oraz skorzystanie z wielu innych, dodatkowych funkcji.

Fitness/Sport: Approach S1- to pierwsze tak zaawansowane narzędzie GPS dla osób zajmujących się golfem zarówno zawodowo jak i amatorsko. Pozwala na korzystanie z bazy danych zawierającej informacje o 14 tys. pól golfowych. Pomaga w nawigacji i wyświetla szczegółowe dane odnośnie naszego położenia na danym polu.

Wędkarstwo/Rybołówstwo: seria wykrywaczy ryb echo, wyposażona została w sonar o wysokiej mocy, który pozwala na śledzenie ławic ryb oraz odległości od dna danego akwenu.

Lotnictwo: G5000 - zintegrowany z kokpitem system nawigacyjny, wyposażony w duży, dotykowy ekran, przeznaczony  dla załóg samolotów turbośmigłowych. Pozwala na łatwą i bezpieczną nawigację.

Systemy samochodowe OEM: seria uConnect Touch, instalowana fabrycznie w samochodach marki Chrysler, Dodge i Jeep pozwala na korzystanie z nawigacji Garmin nüvi.

Od momentu powstania w 1989 roku, Garmin dostarczył użytkownikom 72 miliony urządzeń GPS, znacznie wyprzedzając pod tym względem inne, konkurencyjne firmy. Szeroki asortyment oraz innowacyjne i sprawdzone rozwiązania sprawiły, że Garmin jest od wielu lat niekwestionowanym liderem w każdym z najważniejszych sektorów rynku urządzeń GPS, poczynając od motoryzacji, poprzez lotnictwo i żeglugę, a na rozwiązaniach fitness i outdoor kończąc. Garmin już od ponad 20 lat rozwija technologie, których głównym zadaniem jest poprawienie jakości życia.

Źródło: Garmin

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL